Wordpress. Inny szablon na podstronach

(Bartek S99) #1

Witam.

Mam następujący problem. Mam szablon strony wordpress i umieszczoną na nim mapkę google, która wskazuje na dany adres. W panelu administracyjnym tworzę podstronę, której stroną rodzicem jest ta stronka z tą mapką i jest użyty ten sam szablon. Problem: chcę by na podstronie była mapka z inną lokalizacją niż na stronie rodzica (tzn. na tej pierwszej stronie) Jak takie coś zrobić??? Strony mają wspólny szablon i chce na tej drugiej podstronie zmienić adres tej mapki ( by nie był taki sam jak na pierwszej) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

edit:

hmm... w sumie mam pomysł, ale nie wiem jak go zrobić... Podstronę robiłem za pomocą panelu administracyjnego /wp-admin. Pytanie: Gdzie ta podstrona się znajduję którą robie? w którym miejscu??? wszedłbym w jej kod i tam zmienił kod html tej mapki z google.... HELP!

(djgrzenio) #2

musisz zrobić kopie tego szablonu, dopasować do potrzeb i zmienić jej nazwe w nagłówku

Template name: ..........

wtedy bedziesz mogł ten szabon nowy wybrac dla innej podstrony

a podstrony, a raczej ich zawartość znajduje się w bazie mysql, tabela $PREFIX_posts

(Bartek S99) #3

lub jest też taka opcja

"Jak masz mapkę to pewnie masz to wklejony kod zrób sobie jeden widet typu tekst wklej tam sobie kod mapki i zainstaluj ten plugin

Potem przy pluginach będziesz miał do wyboru na których stronach maja być wyświetlane

Pozdrawiam "