Wordpress: Nie działa header

Postanowiłem stworzyć kilka szablonów podstron. Wszystko ok, mogę je wybrać przy tworzeniu nowej podstrony. Niestety, szablony lub też ich część nie wyświetla się poprawnie na stronie. W każdym z szablonów umieściłem inny ‘header’, ale na wszystkich podstronach (bez względu na dopasowany szablon) wyświetla się tylko ten główny. Oto mój kod:

<?php

/*

Template Name: PagePortrait

*/

?>    


<?php get_header('portrait'); ?>

<?php wp_title(’ '); ?>

<?php if ( have_posts() ) while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <?php the_content(); ?> <?php endwhile; ?> <?php get_footer(); ?>[/code]

oto nazwa pliku header: header-portrait.php

Dodam, że w różnych headerach chciałem załadować różne obrazki, ale tak jak wspomniałem na wszystkich podstronach wyświetla się jeden główny z ‘header’ głównego.

Rozumiem, że wybrałeś ten szablon dla konkretnej strony i zapisałeś zmiany …a po jej otwarciu nie widać efektu - czy tak?

Teoretycznie wygląda ok i powinno działać …ale:

-sprawdź, czy nie walnąłeś jakiejś literówki

-jeżeli strona nie stoi na windzie, to wielkość liter ma znaczenie - sprawdź czy plik masz faktycznie header-portrait.php a nie header-portrait.PHP etc.

-jeżeli korzystasz z jakiejś wtyczki keszującej, to opróżnij cache

-wyczyść pamięć podręczną przegladarki

…poza tym może być też kwestia motywu z którego korzystasz - nie napisałeś jaki to, więc trudno sprawdzic

Dokładnie…

Sprawdziłem wszystko i nie ma błędów, literówek… Co do motywu, sam go zrobiłem. Dołączam tutaj link do spakowanych plików motywu, może to pomoże: http://webprojects.capnix.com/szablon.rar

Header-Results.php

zmien na header-results.php

i szablnie

<?php get_header(‘results’); ?>

i działa :slight_smile:

problem z wielkością liter, header- musisz mieć z małej litery a nie jak u Ciebie Header-…

Wielkie dzięki działa! !!