[Wordpress] - Nie można zmienić ustawień ogólnych


(Bercik14 15) #1

Witam zainstalowałem niedawno wordpressa na serwerze. Instalacja przebiegła pomyślnie tylko jest jeden problem;/ Kiedy zaloguje się do panelu admina i wejdę w ustawienia ogólne aby zmienić nazwę strony, opis itp podstawowe ustawienia podczas zapisywania ustawień wyskakuje błąd:

Szukałem tego problemu w googlach ale nie mogę znaleźć nic na ten temat...

Bezpośredni link do strony: http://www.clubcorrado.pl/CC

Proszę o pomoc.


(hatezit) #2

To dziwne, jak ja instalowałem, to wszystko grało, łącznie z tym co ty napisałeś. Na jakim hostingu instalowałeś? Sprawdzałeś jak działa Wordpress na localhost? Jaką wersje wordpress zainstalowałeś?


(Bercik14 15) #3

zainstalowałem na az.pl wersje WordPress 3.4.1

tylko ze nie wrzucałem plików na serwer a instalowałem tym narzędziem: http://www.az.pl/softaculous.html automatycznie utworzyło mi baze danych itp...


(hatezit) #4

Ja unikam i nie korzystam z funkcji automatycznych instalacji CMS, for itd. Preferuję ręcznie wgrać pliki i zainstalować. Na początek przygotuj dane jakie będziesz musiał podać:slight_smile:


(Bercik14 15) #5

usunałem wszystkie pliki z serwera i zainstalowałem ponownie wp niestety problem się powtarza;/


(hatezit) #6

Skasować pliki z serwera to jedno, a wyczyściłeś bazę danych? Sprawdź uprawnienia plików ale az.pl powinien mieć domyślnie ustawione. Proponuję zainstalować na lokalnym serwerze np: na Xampp i zobacz czy te same błlędy będą.


(djgrzenio) #7

opisywany problem to blokada spowodowana mod_security. az.pl wyłącza mod_security po pisemnej prośbie. oni maja mod_security2 który trzeba w konfiguracji serwera wyłączyć, gdyby to był stary mod_security można by było po stronie htaccessa wyłączyć