Wordpress nie widzi komentarzy z Disqusa

Serwus!

Mam taki dziwny problem. Bloga prowadzę na WP. Od dawien dawna używam Disqusa. I jak patrzę to w ostatnich postach przy miniaturach pisze: 0 komentarzy, gdzie faktycznie jest kilka. Analizując we wtyczce WP przestał zaliczać komentarze z Disqusa od 7.02.2018. Przy wszystkich wcześniejszych postach jest normalnie.

Obadajcie: https://jaktodaleko.pl/blog-podrozniczy/

Szczerze to nawet nie mam pojęcia od której strony zacząć.

Sprawdziłbym czy wtyczka miała aktualizacje (ta co generuję liczbę komentarzy) lub Disqus nie zaktualizował API na początku lutego (na tyle, że wg starych wytycznych nie połączy się lub porzuca starą wersje), co powoduje, że tak nagle padło.

1 polubienie

Hmm… Disqusa mam najnowszą wersję. API nie zmieniałem wciąż wszystko jest tak jak było po staremu. Jak myślisz Krystian - od czego zacząć? Gdzie pogrzebać?

Chyba już ruszyło liczby się praktycznie zgadzają z błędem o 1 komentarz mniej lub więcej.
I teraz jak nie ma komentarzy to pokazuje stan faktyczny.

Może rzadko się odświeża by nie generować nadmiernych obciążeń / nadmiernego ruchu.

To fakt już działa. Przeinstalowałem wtyczkę. Doistalowałem wtyczkę która ładuje disqusa w drugiej kolejnosci (najpierw blog później disqus) i jest - uff. Dzięki za chęci i wsparcie! :wink:

PS> Myślisz, że da się przeniesc komentarze z disqusa na system komentarzy w wordzie?

1 polubienie

Jak nic się nie zmieniło to pewnie będzie trochę męczące.

Wszystko gra. :wink:
Nie wiem dlaczego nie działało wtedy. :slight_smile: