Wordpress, problem z datą wpisów

Mam problem z datami w wpisach.
Na stronie blogowej gdzie pojawiają się nowe wpisy, każdy wpis bez względu na to kiedy został dodany, ma tą samą datę: 30.08.2017

Zmieniałem kod, mimo to problem dalej występuje.
Ma ktoś pomysł gdzie ten problem może być?

Wpisy tworzysz na bieżąco, czy może dodajesz je z wcześniej utworzonych szkiców?

Możliwe że jest jakiś problem z serwerem który ma ustawioną złą datę, ewentualnie data na serwerze jest z jakiegoś powodu ciągle zmieniana na złą.

Utwórz plik na serwerze z zawartością:

<?php
    echo date("Y-m-d H:i:s");
?>

Otwórz go w przeglądarce i zobacz jaką masz datę.

Data jest poprawna:
2017-06-20 22:25:48

@BloodyEyes na bieżąco. Stronę odziedziczyłem po kimś do obsługi i tak powoli naprawiam babole.

Zobacz te ustawienia w takim razie: http://www.wpbeginner.com/beginners-guide/how-to-change-date-and-time-format-in-wordpress/
Jak nic podejrzanego nie widzisz wyłącz wszystkie pluginy, zmień theme na domyślny i zobacz czy nadal masz problem. Następnie włącz sam theme, sprawdź, jak ok to włączaj po kolei pluginy.

Może być jeszcze tak że data jest na sztywno ustawiona w theme i nie jest pobierana z bazy danych. W takim wypadku w PA miałbyś poprawną datę posta, a na stronie po opublikowaniu już błędną.

Czyli będzie sajgon :wink: Bo strona mocno przerobione ma dodatki i theme :slight_smile:
Tak z ciekawości przy ostatniej możliwości - ustawionej sztywno dacie, wpisy mogą się układać wg. dat, ale wyświetlać złą datę?

Tak, ale tylko na stronie, w PA nie powinno być takich jaj chyba że ktoś mocno postarał się by utrudnić życie następcy i być niezastąpionym.