Wordpress - problem z logowaniem się na admina (zapętlenie )

Witam. Dziś od dawien dawna wróciłem na swoją stronę internetową. Zainstalowałem sobie ładny motyw. Napisałem cokolwiek aby na razie sprawdzić i obadać co i jak.

Problem w sumie stał się przez moją nieuwagę. I pytanie mam czy da się w jaki kolwiek sposób cofnąć bez utraty danych(nie chce mi się po prostu bawić jeszcze raz z wszystkim).

Przejdźmy do problemu.

Miałem kategorie “News” jak w nią wchodziłem to chciałem aby nie pokazywała mi się strona jakaś tam tylko aby wracało do strony głównej czyli w moim przypadku www.revik.pl

Myślałem jak zrobić aby przekierowywało na własnie początkową stronę po kliknięciu “news” wymyśliłem że.

Przy szybkiej edycji ustawiłem link odnoszący się do strony “www.revik.pl/x” (czyli na chwilę ustawienia strony co nie istniała, po sprawdzeniu jak działa pokazywało rzeczywiście brak strony)

Wszedłem do głównych ustawień Wordpressa, (nie pamiętam dokładnie jak to się nazywało) ale miałem tam dwa linki

oba były www.revik.pl

Zmieniłem je na /x

i zapisałem zmiany, po 2 sekundach zdałem sobie sprawę żę raczej tak nie powinienem robić. I chciałem cofnąć to kasując /x jednak przy kliknięciu “zapisz zmiany” wywaliło mnie z konta. Chciałem się zalogować. Jednak jak się loguję wywala mi

"Ta strona internetowa zawiera pętlę przekierowań

Strona internetowa http://revik.pl/x/wp-login.php spowodowała zbyt wiele przekierowań. W rozwiązaniu problemu może pomóc usunięcie plików cookie tej witryny lub zezwolenie na pliki cookie innych firm. Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie jest to błąd konfiguracji serwera, a nie problem z komputerem."

No waśnie i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić ;/ wiem że są ludzie mądrzejsi ode mnie w takich sprawach, dlatego zwracam się tutaj :). Połączenie do FTP mam. Firma z którje korzystam to OVH.

Da się jak kolwiek przywrócić moją stronę bez potrzebi instalacji WP odnowa i pisania wsyztskiego na nowo ?

Wszystkie sposoby opisane masz tutaj http://codex.wordpress.org/Changing_The_Site_URL