Wordpress - rozciągnięty widok w panelu administracyjnym

Witajcie, mam taki problem z Wordpressem. W większości przypadków w panelu, widok mi się rozciąga, najeżdża na inne elementy panelu czy po prostu się ukrywa kontent przez co znikają niektóre opcje i napisy. Czy to może być wina pluginów? Przyznam się, że pluginy nie były aktualizowane bo wcześniej działało normalnie. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być?

1 polubienie

Tak, może to być wina pluginów.

Tak, mam wiele pomysłów między innymi:

  • problem z serwere http
  • nadpisany/zmodyfikowany css
  • ktoś się włamał
  • masz dziurę w jakiejś wtyczce i ktoś nadpisał pliki WP
  • może problem z certem ssl
  • może były jakieś zewnętrzne dependencje w skryptach albo stylach które padł

A użycie optymalizatora pomoże? Czy lepiej na nowo zainstalować WP? A może jest inny sposób bez reinstalacji? Bo nie ukrywam, że strona musi być cały czas online bo to strona firmowa.

Nie mam pojęcia co masz na myśli.

Zależnie od tego co jest problemem, może to pomóc, ale nie musi. Może również pomóc tylko na jakiś czas i zaraz problem powróci ponownie.

Najlepiej byłoby ustalić co jest powodem tego problemu.

Gdy wyłączyłem plugin WPBakery Visual Composer to pomogło ale treść na strone zniknęła i pojawiły się jakieś niezrozumiałe znaczki i napisy.

No bo Visual Composer “koduje” layout postu w jego treści i przed jego wyświetleniem te wszystkie swoje znaczki filtruje i wypluwa htmla do wyświetlenia - więc nic z tym nie zrobisz, chyba, że przerobisz wszystkie posty/strony na gutenberga i zrezygnujesz z użycia VC.

3 polubienia

Chyba to jest najlepsze rozwiązanie. Bardzo mi pomogłeś. Dzięki serdeczne :slight_smile: