WordPress - skrypty/pluginy pod katalog firm - KLEO?

Witam,

 

chciałem skonstruować branżowy katalog firm i szukam do tego przyjaznej w obsłudze skórki i pluginów. potrzebne byłyby mi możliwości takie jak dodanie  3-4 kategorii firm, ładnie wyglądające podstrony firm (najlepiej z osobnymi adresami http), możliwość prowadzenia małego bloga (artykułów), dobra wyszukiwarka firm, funkcjonalności dla zarejestrowanych użytkowników (firm) takie jak np. dodawanie własnych wydarzeń, uzupełnianie portfolio firm, sprzedawanie usług albo chociaż dodawanie ofert bezpośrednio na swoich podstronach, możliwość dostosowania niektórych funkcji jako płatne (np premiowane firmy, albo mikropłatności za ogłoszenia). Innymi dodatkami też nie pogardzę :).

 

Celowałem w szablon KLEO i plugin Geo Directory ale z racji że nie znam się za bardzo na niczym z zakresu webmasteringu oprócz HTML i CSS to szukam porad czy taki zestaw spełni moje oczekiwania i czy da się na nim stworzyć to co powyżej opisałem. 

 

Może są darmowe pluginy które spełnią moje oczekiwania albo polecacie jakiś inny CMS? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam!

Sam zabieram sie do poszukania takich rozwiązań od ponad roku, wiec pewnie nikt ci nei da na tacy wszystkiego i najlepiej niestety samemu szukać aby porównać co jaki szablon ma - inaczej sie nie da

Na wordpressie sam próbowałem coś stworzyć ale on się kompletnie nie nadaje…
A który z płatnych katalogów firm polecacie?