Wordpress - Tworzenie Stron

(Nocnyhaker) #1

Witam! Mam problem co do utworzenia galerii w wordpress. Załączam przykładowy schemat menu na stronie. Jak coś takiego zrobić?

(adpawl) #2

Kompletnie nie kumam pytania.

Jeżeli chodzi o menu, to: Wygląd >> Menu i sobie tworzysz menu o takiej kolejności elementów czy hierarchii jak ci się spodoba.

(Ppodbielski) #3

Chodzi Ci o to, żeby menu było rozwijane tak? Najlepiej tworząc stronę zaznacz jego rodzica np. Tablety >> Akcesoria czyli tworząc stronę akcesoria zaznaczasz, że tej strony rodzicem są tablety. Wchodzisz w Wygląd >> Menu i dodajesz stronę tablety, a potem akcesoria. W okienku tworzenia menu strona akcesoria automatycznie powinna ustawić się pod stroną Tablety lekko wysunięta, a na stronie pojawić się jako podmenu. Pozdrawiam

nocnyhaker , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Nocnyhaker) #5

Tak, chodziło mi o rozwijalne menu tylko nie utworzone ze stron. Udało mi się to zrobić. Mam jeszcze pytanie odnośnie np. Tablety >> Akcesoria rodzicem jest Tablety. Jak zablokować tego rodzica? Chodzi o to żeby był nie klikalny