[Wordpress] Ustawianie zewnętrznej strony

Zainstalowałem dwa skrypty: pierwszy to Wordpress, drugi to księga gości. Chcę, aby skrypt z księgą gości wyświetlał się wewnątrz aktualnej templatki, jeśli kliknie się link w menu nawigacyjnym.

Dodałem w Wordpressie stronę i w niej wkleiłem adres do skryptu z księgą gości. Przenosi mnie na ten skrypt, ale on otwiera się w zupełnie nowym oknie/karcie.

Jeżeli chodzi o otwieranie w nowym oknie/karcie to pierwsze co mi przychodzi do głowy to oczywiście to że w odnośniku ustawione masz

Jeżeli chcesz aby księga gości wyświetlała się wewnątrz Twojej strony bez jej przeładowania to użyj tego: http://fancybox.net/.

Dokładnie użyj opcji Iframe (75% width and height)

Jeżeli będziesz miał z tym jakieś problemy to pisz to pomogę :slight_smile:

Nie chodziło mi o targetowanie odsyłacza, to akurat wiem, jak się robi. Zależy mi na tym, żeby skrypt z księgo gości otwierał się jako wnętrze strony Wordpressa. Nie wiem, czy iframe jest dobre (tzn. nie przestarzałe jak na obecne standardy), ja próbowałem inculdowania php, ale mi nie wychodzi. Ponieważ chcę, żeby księga gości miała taką samą szatę graficzną, co cała templatka to chyba trzeba to jakoś skonsolidować w całość w plikach danej templatki, co nie?

No tak. Jak bym miał coś takiego robić, to bym próbował przerobić księgę gości na wtyczkę do WP. Swoją drogę poszukaj we wtyczkach do WP, bo jest kilka wtyczek typu “Guestbook”. Np.: http://wordpress.org/extend/plugins/sea … book&sort=