Wordpress: Widget widoczny tylko na niektórych stronach

Cześć!

Tworzę z kolegą stronę internetową działającą w oparciu o WordPressa i mam mały problem. Otóż chciałbym, aby w pasku po prawej stronie, znajdował się klient Twittera, który będzie pokazywał to co napiszemy w tym serwisie. Chciałbym jednak, żeby przy moich wpisach był mój twitter, a przy wpisach kolegi, twitter kolegi.

Zupełnie nie wiem jednak jak się do tego zabrać. Czy istnieje jakaś wtyczka, żeby dostosowywać pasek boczny do autora wpisu, a może wystarczy jakiś skrypt, które będzie dostosowywał panel do tego, kto napisał post?

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

VictorX

Witaj, trzeba stworzyć dwa szablony, które będą miały rożne ustawienia widget. Szablon wówczas wybiera sie przy pisaniu postu, a widget ustawia się tak jak jest zbudowany szablon.

Czyli jeden szablon bedzie dla ciebie a drugi dla kolegi, w Widget będzie miejsce gdzie wstawisz kod twittera dla siebie, a w drugim twitterze kolega. Popatrz jak buduje sie szablony i widget

Przecież można na jednym szablonie, wystarczy wykorzystać funkcję get_the_author()

Można też pogrzebać i poszukać czegoś gotowego w rozszerzeniach.

Teraz pytanie gdzie… bo nie mogę znaleźć tej opcji

Mam najnowszego WordPressa 3.3.1

Nie chce mi się pisać tego samego X razy, w TYM temacie masz wyjaśnienie.

No niestety tu jest maleńki problem, że mi to menu:

4571f793ea09b78bm.jpg

występuje tylko w przypadku stron, a nie wpisów. A mi właśnie zależy na tym, żeby do wpisu był inny szablon a nie do strony…

W takim razie http://codex.wordpress.org/Post_Formats

…albo szukaj we wtyczkach.