Workbench (?) - układy logiczne/elektryczne

Witam, poszukuję programu o nazwie Workbench, niestety znalazłem kilka programów np MySQL Workbench lecz to nie jest to czego szukam - a przynajmniej tak mi się wydaje.

Program ten potrzebuję na zajęcia laboratoryjne, mam w nim tworzyć schematy połączeń układów, profesor powiedział że to program do tworzenia CAD, za pomocą tego programu mam również tworzyć jakieś symulacje (?) nie mam pojęcia o co chodzi bo nie widziałem programu na oczy.

Podobno jest on darmowy.

Może ktoś wie konkretniej o jaki program chodzi? Osobiście szukam mocno po omacku w google, a w bazie dobrych programów znalazłem tylko ten do MySQL’a.

To się teraz chyba nazywa multisim, demo można pobrać ze strony producenta po rejestracji, żeby uniknąć spamu można użyć 10min mail (http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html).

Dla potomnych:

Electronics Workbench zostało potem zmienione na Multisim (jak pisał kolega), natomiast w kręgach akademickich używa się nadal Electronics Workbench w wersji 5.12.

Z początku się krzaczy ale wystarczy uruchomić w trybie zgodności dla win XP + wyłączyć kompozycję pulpitu. Być może wystarczy zaznaczyć tylko wyłączenie kompozycji ale tryb zgodności dla starego programu nie zaszkodzi - przynajmniej moim zdaniem :wink: