WORL OF WARCRAFT -> Tier-6


(Amaptia) #1

Witam. Mam problem z dorwaniem zbroi lepszej niż Tier-2. Może ktoś wie gdzie można znalesc mocniejsze dla Priesta i Rogue? W jaki sposób dorwać pozostałe rodzaje Tier-3, 4, 5 i 6 ? Pozdrawaim


(Towdii) #2

Na T3 sa questy, q itemy zbierasz w Naxx jesli grasz na oficjalu bedziesz potrzebowac duzo kasy aby kogos naklonic do raidowania w tej instancji :stuck_out_tongue:

Lepiej juz poswiecic czas na na T5 lub T6, czyli Black Temple, Tempest Keep itp

Warto tez odwiedzic Karazhan, Smok rzuca ladny staff dla priesta a w dalszej czesci bosowie dropia ladne wristy i pass :slight_smile:


(Patricko) #3

Zainstaluj sobie najlepiej moda Atlas oraz dodatek do niego Atlas Loot. Masz tam cały wykaz instancji oraz co gdzie dropi, oraz droprate.

Jeśli masz porządną gildie i liczną, to na pewno ktoś zgodzi Ci się pomóc i nie za kase jak napisał kolega towdii....bo takim ludziom dziękuje się na wstępie za pomoc...zaraz dojdzie do tego, że będzie trzeba niektórym płacić realną gotówką, żeby nam pomogli ! Zapewne to miał kolega na myśli mówiąc:

Jak gram w WoW'a (a gram już pare dobrych lat), nigdy, powtarzam, ale to nigdy nikt nigdy nie chciał odemnie pieniędzy za pomoc. Sam nieraz pomagam wielu osobom i robie to z wielką chęcią, a jakby ktoś chciałby mi zapłacić to nawet bym nie przyjął tych pieniędzy (oczywiście kasy w WoW'ie).

Co do Tier'ów, to zostało wyjaśnione.