World of Tanks - Ustawienia dla GF9600GT w laptopie

Mam lapka Acer Aspire 6930G (GF9600+4GB Ram) i najnowsze sterowniki Nvidii. Od jakiegoś czasu wywala mi się Wot w garażu (od aktualizacji sterowników na czysto). Możecie mi podpowiedzieć ustawienia w Panelu Nvidia jakie nalezy ustawić dla gry? Dodam że gram na monitorze w 1920x1080p ale na low detalach. Próbowałem na rozdzielczości laptopa 1366x768 ale też gra się wywala.

Dzięki za pomoc

Spróbuj może że starszymi sterownikami dla karty (o ile zainstalowałeś najnowsze).

Stare sterowniki nic nie zmieniły. Gra na pierwotnej konfiguracji - tylko laptop - też nic nie dała.

Jakie temperatury podczas stresu?

Jeżeli masz mody zainstalowane to odinstaluj i spróbuj zagrać na czystej instalce mnie po ostatnich 2 aktualizacjach nie może zapisać ustawień grafiki, włączam tryb pełnoekranowy a po odpaleniu mam okienkowy i tak wkoło.

Spróbuj wyczyścić lokalizację:
%appdata%\Wargaming.net\WorldOfTanks
i zobacz co się stanie.

Instalacja czysta, app data wyczyszczone. Brak modów. Temperatury GPU około 62C. Kominukat:

Wystąpił błąd karty graficznej. Ten bład jest zazwyczaj spowodowany przez awarię starowników karty graficznej. Spróbuj zaktualizować sterowniki i sprawdź ustawienia karty lub uruchom ponownie grę.

Komunikat pojawia się podczas ładowania garażu.

Zainstaluj dla testu jakieś bardzo bardzo stare sterowniki grafiki. Nie wiem ile starsze testowałeś wcześniej.

Gram też w eathana cartera - temp podczas gry na low detalach - 72C. Stery protestuje jutro.

zmiana sterów nic nie dała