World of Warcraft - gdzie wykupić abonament, zakupić dodatki?

Wraz ze zbliżającym się dniem kolejnej “ogromnej” wypłaty   :mrgreen: zdecydowałem, że chcę grać w WoW-a, ale jak dodałem do siebie cenę wszystkich dodatków wraz z kartą prepaid na 60 dni to wychodzi mi 490zł (w wersji pudełkowej). To jest za dużo jak dla mnie. Mam też całego klienta do SWTOR, ale po miesiącu przestałem grać gdyż gra jest nudna, nie żal mi nawet było niewykorzystanego abonamentu, po prostu nie sposób było grać, nie ważne.

Moje pytanie, Gdzie najlepiej kupić klienta, które dodatki są potrzebne by w pełni cieszyć się grą? gdzie najlepiej kupować abonament?  i ile złotych mnie to wszystko będzie kosztowało? (Raczej mam możliwość zrobić to drogą elektroniczną) Najlepiej gdyby odpowiedział jakiś aktywny gracz WoW-a, Z góry dziękuję.

Zacznę od tego, że nie musisz kupować wszystkich dodatków od razu :stuck_out_tongue:

Zaczynasz grać na free trialu do 20 lvla :slight_smile:

Kupujesz podstawkę, która podniesie Twoje konto z trialowego do normalnego i ciupiesz sobie tak, aż do 60 :)(60 to max lvl dla podstawki i wtedy kończą Ci się miejscówki :P)

Kupujesz kolejny dodatek The Burning Crusade i ciupiesz do 70 :)(znowu koniec rozszerzenia i żeby expić dalej trzeba kupic…)

Kolejny Wrath of The Lich King i lecisz do 80.

I TAK DALEJ :slight_smile:

 

Cena w pewnej sieci sklepów - 49 PLN.