World of Warcraft instalacja na xp home editon

Chodzi o komp mojego brata xp home editon. Ma dwa oddcielne dyski (CD-R i DvD-R).

Wowa posiadam tak:

World od warcraft - na płytce DvD

World of warcraft Burning Crusade - na czterech płytkach CD-R

World of warcraft Wrath of The Lich King - płytka DvD

Chce zainstalować go na jego kompie do patcha 2.4.3 tylko że:

Gdy wkładam płytkę DvD do napędu DvD-R to on nie otwiera jej automatycznie tylko muszę wejść w mój komputer i dopiero otwieram folder wowa i tam nie ma nigdzie setup albo autorun (dziwne) z drugiej strony gdy wkładam pierwszą płytkę CD-R dodatku Burning Crusade do wejścia CD-R też się automatycznie nie otwiera ale gdy wchodę w mój komputer i otwieram tam folder to jest autorun i setup no tylko najpierw muszę zainstalować pierwszą płytkę wowa a nie mogę!

Ma ktoś może jakiś pomysł? Jeżeli jakaś informacja jeszcze jest potrzebna to piszcie.

Jak włączyć/wyłączyć automatyczne uruchamianie płyt CD?

Zmień następujące ustawienie w rejestrze (regedit.exe lub regedt32.exe):

Klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\

Services\Cdrom

Wartość: Autorun=1 (typu DWORD)

albo

-> Moj Komputer -> wybieramy naped CD -> Wlasciwosci napedu -> wybieramy zakladke autoodtwarzanie i ustawiamy akcje dla konkretnego typu plyty CD.

ten sposob nie zawsze chce dzialac, dlatego tez nalezy spawdzic czy usluga jest wlaczona:

-> Start -> Uruchom -> services.msc -> nalezy sprawdzic czy usluga o nazwie ‘Wykrywanie sprzętu powłoki’ jest wlaczona i czy uruchamia sie automatycznie podczas startu systemu, jesli nie to ustawaiamy na automatycznie.

źródło: http://peb.pl/windows/102637-autorun-w-windows-xp.html

To się do niczego nie nada w tej sytułaciji! !!

Jeżeli chcemy zainstalować wowa a komputer nam go automatycznie nie odtwarza możemy wejść w mój komputerstacja dysków DvD (jeżeli jest płytka wowa DvD) i w tym momencie nie ma ani autorun ani setup wiemy ze są to pliki ukryte trzeba wtedy włączyć pokaż pliki i foldery.

Otwórz okno Opcje folderów, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel sterowania, Wygląd i kompozycje, a następnie klikając polecenie Opcje folderów.

Kliknij kartę Widok.

Kliknij kartę Ustawienia zaawansowane, kliknij opcję Pokaż ukryte pliki i foldery, a następnie kliknij przycisk OK.