World of Warcraft - Jak najbardziej opłacalnie kupić?

Widziałem na stronie WoW’a (i kolega mi powiedział) że można go ściągnąć ze wszystkimi dodatkami płacąc jedynie abonament i to wcale nie był trial. Jeśli można zrobić tak, jak napisałem to jaki jest w tym haczyk skoro BattleChest i Wrath of the Lich King kosztują razem przeszło 200zł? Wtajemniczcie mnie. :stuck_out_tongue:

chodzi o to, że żebyś mógł grać musisz podać oryginalny klucz gry, na allegro kosztuje on niecałą stówkę czyli prawie tyle co płytka z gra WoTLK :wink:

Na stronie wow’a ściągasz samą grę tak jak pisał Sniko będziesz musiał kupić klucz

Klient na stronie WoW’a ma ok. 1.7mb i wszystkie lokacje itd. muszą się pobierać podczas gry, na oryginalnej płycie jest wersja GB? I co dodają oprócz samej gry (w przypadku BC i WotLK)?

Ten klient co ma niby 1.7 MB to downloader, nic Ci się w grze nie pobiera…

Aby grać na legalnych i oficjalnych serwerach musisz mieć klucze do gry.

Owszem, grę możesz pobrać sobie z oficjalnej strony, a nawet ją zainstalować, no ale w końcu przychodzi czas na login i hasło.

Tak więc musisz się zarejestrować i wtedy przyjdzie czas na podawanie swoich kluczy, a są takowe 3 - preTBC, TBC i Wotlk key.

Każdy klucz będzie odblokowywał Ci nowe tereny i możliwości w grze.

Na preTBC wbijesz 60 lvl, z TBC wbijesz 70 na krainie zwanej Outlandem, zaś na Wotlk - 80 na Northrendzie.

Na sam start gry będzie Ci potrzebny preTBC key, ale nie ma na co czekać, bo gra zaczyna mieć sens dopiero po osiągnięciu lvla maksymalnego, czyli 80.

Najtaniej wyjdzie Cie, gdy kupisz battlechesta [zestaw preTBC+TBC w jednym] i dokupisz Wotlk - napewno w 200zł się zmieścisz.

Na początku polecam Ci utworzyć konto trial [ma ograniczenia, np. możesz mieć na nim max. 20lvl] i zaraz po tym jak je utworzysz wpisz klucze jakie masz. Po wpisaniu preTBC klucza otrzymasz bonusowe 30dni i to już nie będzie trial - jest to sposób na pogranie 40dni za darmo.

Polecam pobranie gry z oficjalnej strony zamiast instalacji z płytek, bo pobierze Ci się ona i zainstaluje z jednym z najnowszych patchy. Przy instalacji z płytek musiałbyś pobierać wszystkie patche, co zajmuje masę czasu, bo ważą one bardzo dużo.

No wiesz pobrać 15giga a 1,5 giga patcha jest różnica

Ekhm… Patche do WoW nie mają 1.5 Wersja ze strony Blizzarda ma mniej bo pobiera się bez filmów.