World Of Warcraft - Jak Zagrać?

Hello!

Chcę zagrać w World of Warcraft (z dodatkami) na oryginalnym serwerze. NIestety nie wiem za bardzo jak się za to zabrać. Wiem że muszę zakupić wszystkie 3 części gry, ale co potem ? Zainstalować, zarejestrować konto i grać i tyle, czy może tzreba najpierw zapłacić jeszcze abonament ? Jak to dokładnie jest.

Czy bardziej opłaca się kupić Battle Chest czy osobno WoW oraz TBC ?

Jaki serwer polecacie ? (dużo osób, Przewaga Hordy, Polacay niekoniecznie)

Możesz kupić tylko podstawkę, nie ma znaczenia. Następnie zakładasz konto i masz 30 dni abonamentu w cenie gry. Jednak przy rejestracji musisz podać ważny numer karty kredytowej (która nie zostanie obciążona jeszcze). Każde kolejne 30 dni to koszt rzędu 12,99 Euro. Najbardziej opłaca się kupić pack, 30 dni free daje tylko podstawka. Serwer polecam PVP, ale nie radzę brać takiego, na którym przewaga jest jednej frakcji - będą kłopoty np. z Battlegroundami.

No ok dzięki. A jak minie ten miesiąc to samo z karty pobierze opłatę czy najpierw zapyta się o zgodę ?

Tak w ogóle to czym się różnią serwery PVP, PvE, RP, Normal itp. ??

A jaki serwer tak dokładniej by ktoś polecił ? NIe o typ tylko konkretny serwer… Ważne by na nim ludzi nie brakowało ale żeby też kolejek nie było. W miare wyrównane (z naciskiem na przewage Hordy jeżeli już ma być którejś więcej). Tylko nie polecajcie mi Burning Legion bo w tym 80% to alliance i 50% to polacy…

P.S

Powiedziales ze tylko WoW (podstawka) daje 30 dni za free. więc jak zainstaluje dodatki to nie będę miał tego free ??

Szkoda tylko że 10-day trial już wykożystałem…

chłopak nawet nie wie od czego zacząć gre i jak wystartować a ty mu tak mącisz i do tego polecasz serwer PVP :o

baciany podstawowa rzecz to to że NIE MUSISZ kupować żadnej gry ani podawać karty kredytowej, pozatym płącąc kartą jest dużo drożej a samą gre ściągasz ze strony.

nie musisz kupować odrazu wszystkich 3 gier bo to ci nie potrzebne, skoro wykorzystałeś trial wystarczy że kupisz na allegro sam klucz do podstawki, bodajże koło 45zł kosztuje i aktywujesz go na stronie i masz miesiąć grania, po tym miesiącu kupujesz na allegro karty pre-paid za 85zł i konto będzie ważne 2 miesiące. jak dobijesz do 57lvl kupujesz TBC a jak do 67lvl to WOTLK i tyle. możesz kupić wszystko odrazu ale jest to zbędne pozatym jakbyś przestał grać to szkoda 150zł. i server wybierz jakiś normal nie pvp.

jakbyś miał jakieś pytania wal na pw.

Siemano. Po tej zmianie sposobu logowania (z niku na email) o dziwo miałem na nowo dostępny trial. I wykorzystałem tylko 2 dni wbijajć 13lvl. Wybrałem serwer Chamber of Aspects. Kolejek nie było. Gra 25k ludzi. około 55% to Horda. Server typu Normal. Własnie zbieram się do zakupienia klucza do Podstawki z tej strony: [http://www.**********]](%7Boption%7D)

Mam kilka pytań:

1)Co to jest jakiś RAF ?? Ktoś mi powiedział że z tym się szybciej EXPI ale nie odpowiedział co to jest.

2)Czy jest jakiś Cash Shop w Wowie i co w nim można kupować ?

-----

Link usunąłem żeby nie robić niepotrzebnej reklamy

Areh

1. RAF - taka “usługa” dzięki, której możesz zaprosić gracza spowrotem do gry. Gdy opłaci ponownie abonament to otrzymujesz tam bodajże 30 dni darmowych gry.

2. Istnieje coś takiego ale można tam kupić tylko mini-pety do gry, prepaidy, maskotki.