World of Warcraft - problem instalacja Windows 2000

Próbuje zainstalowac WoW’a na Win 2000 i nie idzie ?? Pomoze ktos ?? jest orginalny , w instrukcji pisze ze pod 2000 tez dziala :slight_smile: jednak na stronkach nie ma o tym wzmianki !!

!!

mi też się wydaje że nie chodzi pod win 2000

Proszę zmienić temat na konkretny, używaj polskich znaków, opisz problem dokładnie co się dzieje, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

To tak . Wkładam płytke instalacyjną do DVD . Czekam na pojawienie się okienka . Wyskakuje okienko to klikam zainstaluj . Potem ok,ok,ok i się instaluje . Wolno ale idzie … . No i tak wyskakuje blad instalacji przy róznych % instalacji . U kolegi wszystko działa . Ostatnio przy 98% error wyskoczył.Plz Help me bo chce pograc :confused:

edit

Mi się wydaje że powinno w instrukcji pisze :

"System Requirments :

OS: 2000/XP

To co jest grane :confused: :oops:

Ale jaki bląd?

albo PATCH.MPQ się nie instaluje albo Global cos tam albo pod koniec przy 98 % … wszystko orginał

a pozostałe wymagania jak ??

http://www.searchengines.pl/index.php?s … t&p=478232

jednak chodzi na 2000

Komp już stary , teraz tylko w Weekend siedze na nim … grafika 5200 FX ale procek 2.4 ram 768 bo kostka poszła , no nie wiem raczej spełnia te w instrukcji … tylko czemu nie idzie to się sam nad tym głowie … Moze wina DVD ?? No nie wiem demko instalowałem z gazety jakies gry przez DVD to działa … . Nie wiem ma ktoś może jakieś pomysły ?

Masz wszystkie SP?

Zgraj grę na HD i wtedy z dysku zainstaluj ^^

jak to zgrac? z plyty wrzucic ?? z orginalnej ??

Dodane 14.03.2009 (So) 21:23

4 SP

a na dysk to chyba “illegal” :slight_smile:

Dodane 14.03.2009 (So) 21:43

pomoze no ktoś ??

Jak masz problem z instalacją z płyty, to ściągnij klienta z oficjalnej strony WoWa. Może masz uszkodzoną płytę/napęd.

Napęd jest w porządku … raczej jest :slight_smile: Demówke instalowałem to zainstalowało , płyta działą :slight_smile:

Dodane 14.03.2009 (So) 22:01

No nic … do jutra wytrzymam … dzieki za pomoc

To po co odinstalowywałeś? Przecież to ten sam klient. Wystarczyło w z konta demo zrobić pełne (w ustawieniach konta wpisać klucz z pudełka).

nie o takiej demowce mowie ;p jakas inna gierke :slight_smile:

edit

jakbym mial demowke to bym klucz wpisal :stuck_out_tongue: