World Of Warcraft- trudny wybór

Cześć niedawno kupiłem sobie battle chesta który był w promocji (21 zł = podstawka + 1 dodatek + wotlk)

Jutro robie upgrade z starteru do pełnej wersji gry . Na starterze mam orka warriora 20 lvl i druida 20 lvl . Na sobie mają obydwaj eq z dungeonów .

Teraz mój problem : Nie wiem kim grać , a nie chce expić 2 postaci na raz ponieważ mało mi się to opłaci . Kim grać ? Mogę wam dorzucić screeny eq .

Na druidzie wkurza mnie że ,np.: na bg zadaje mało obrażeń ( balance jestem ) a na warriorze wkurza mnie to że do skili jest potrzebny rage .

Kim polecacie mi grać ? Kim bardziej się opłaci , kto na późniejszym lvl będzie silniejszy ? Chodzi mi też o wygląd , bardzo lubię jak moja postać fajnie wygląda ma jakąś fajną zbroje , hełm , naramienniki . Po prostu cenie sobie wygląd. Powiedzcie mi też jaką specjalność sobie wybrać żeby dużo zarabiać ( kolega polecił mi zbieractwo )

Proszę o pomoc i pozdrawiam DreamMasterPL

Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie! :slight_smile:

Do zarobków enchanting, jewelcrafting, inscriptions, za to chyba idzie najwięcej dostać. A postać to już zależy od Ciebie :stuck_out_tongue: Nie ma silnych i silniejszych, to po pierwsze. Jak chcesz żeby wszyscy byli zależni od Ciebie to idź pod Warrior>Tank. Nie wiem z czego teraz druid korzysta, z many? Na późniejszych poziomach na warriorze rage nie będzie Ci nawet schodził z paska, będziesz totalną maszyną do zabijania :smiley: Kiedyś Feral Druid był imba, teraz nie wiem jak jest. Co to wyglądu to na to nie masz już co patrzeć, bo ładnie wyglądać to możesz w mieście w tawernie z kumplami :stuck_out_tongue: Bo sety i tiery im lepsze tym brzydsze moim zdaniem. Zwłaszcza miłość Blizza do przesadzonych naramienników ^^

A jak zaktualizować grę do pełnej wersji ? Mam przy wyborze przycisk upgrade wcisnę go i włącza się przeglądarka , i co dalej ? Mi pisze że keya mam Eu a grę w wersji EnGB bez problemu wejdzie aktualizacja ?

EDIT : Dobra zaktualizowałem sobie grę ale jak chce wbić na serwer to piszę mi : Battle net error 113 a pod spodem pisze że serwer jest pełny proszę spróbować później ? O co chodzi ? Serwer naprawdę jest pełny czy mam jakiś błąd ? Gram na Burning Legion

Burning Legion to najgorszy możliwy serwer, dlaczego? 1. Jest przeludniony. 2. Grają tam same polaczki w wieku od 11-25 lat, co w gruncie rzeczy jest fatalne, bo niestety 80% to zwykłe trolle, ja osobiście wybrałbym mniej zaludniony serwer, i wbijał postać którą najlepiej Ci się gra i która według Ciebie jest najlepsza, Ty nią będziesz grał nie my. Ja osobiście wybrałem Paladyna i Rogalika, gram na venture Co Alluch. I jeśli masz błąd to musisz czekać i próbować, za którymś razem dostaniesz się na serwer