World of Warcraft - Urlop

Czy jest takie coś jak urlop w world of warcraft? jeżeli tak, to prosze o wytlumaczenie jak go zrobić

Po co ci urlop ? :stuck_out_tongue:

bo wyjeżdżam na święta i strace 3 tygodnie

No to najlepiej idź do tawerny (bo w tawernie najszybciej idzie), walnij sobie (jeżeli jesteś w gildii) nota że na święta Cię tyle i tyle nie będzie, a przez te 3tyg. będzie w tawernie Ci się rest (xp 200%) nabijał.

no ale mi chodzi o to że zmarnują się 3 tygodnie a 200% może być tylko przez 1,5 lvla

No to nic innego raczej nie zdziałasz. Nie słyszałem osobiście o takiej opcji jak urlop w WoW’ie. Bo tak generalnie co ona miałaby robić? Sama zdobywać Ci exp’a? Robić q? Do tego to boty, ale to nielegalne.

Jaki w ogóle byłby sens i działanie tego urlopu?

chodzi o to żeby się nie zmarnował czas który mi pozostał!

Czyli grasz na “pripejdzie”? Dobrze, że w ogóle wspomniałeś.

Spróbuj zagadać z jakimś modem na realmie w którym grasz, może on coś zrobi. Lecz generalnie wątpię, aby dało się tak zrobić. Bo to by było, jakbyś wykupił licencje na np. antyvirusa na rok i ją sobie powiedzmy na 2dni zatrzymał bo akurat w tym czasie miałeś formata i w ogóle z niego nie korzystałeś.

Chyba że się mylę, to niech ktoś mnie poprawi

Nie ma czegoś takiego jak urlop, czy wstrzymanie odliczania.

W momencie wpisania kodu liczy Ci równo 60dni, bez względu na to czy grasz 1 dzień na miesiąc czy 24h na dobę.

I nie można wstrzymać odliczania, gdyby można było Blizz mocno by na tym tracił, bo ludzie na jednym pre-paidzie byliby w stanie grać nawet z pół roku, a co dopiero po wykupieniu prawidłowego abonamentu na pół roku…

Także stracisz 3 tygodnie, przykro mi :slight_smile:

PS.

Botów nie próbuj, takie coś może podziała z dzień lub dwa, te lepsze góra tydzień.

Ale Blizz głupi nie jest i wykrywa takie działania bez problemu, a konto dostaje bana na stałe i nie odzyskasz go już, nie patyczkują się z oszustami po prostu.

Zresztą co chwilę się słyszy, że Blizz banuje setki kont za takie działania.

Musisz przeżyć jakoś te 3 tygodnie bez grania, przynajmniej nabierzesz większej ochoty do powrotu :wink:

Kumpel ostatnio mówił, że sobie “zamroził” konto w wowie, ale szczegółów tej czynności nie znam!

A mi kumpel mówił że jest pewien kupiec od AH u którego w AH masz około 15-20% zniżki.

Mówić a udowodnić to ooogrooomna różnica! Więc jeżeli “kumpel” coś takiego zrobił, to go poproś o pomoc i po problemie.

Owszem.

Konto “zamraża” się, ALE po skończeniu okresu płatności.

Dosłownie “freezing”, czyli właśnie zamraża. I jest to czynność wykonywania automatycznie, a nie przez użytkownika.

Także albo kolega jeszcze ma małe pojęcie o WoW’ie i sprawach z nim związanych, albo po prostu chciał błysnąć, co nie bardzo mu wyszło.

Pozdrawiam.

A ja mam inne pytanko czy na takim złomie AMD duron 1600,256mb rami i gf 2 mx 400 64 mb windows 98 uruchomie WOWA z dodatkami w tym WOLTK na min detalach ??

Uruchomić, to uruchomisz, nawet na maxymalnych. Co generalnie da Ci tyle co nić… chyba że jesteś gotów przyzwyczaić się grać na poniżej 30fps. Od siebie dodam że to męczące, bo próbowałem uruchomić WoW’a TBC ma laptopie…

A co do samego WoTLK’a, to przy tym dodatku wymagania wzrastają.

Więc reasumując z samym TBC jeszcze jako tako może uda się pograć, ale z WoTLK’iem to już będzie pokaz slajdów (prawdopodobnie, bazując na tym że ma większe wymagania, sam w WoTLK"a jeszcze nie grałem).