Worms World Party i Windows 7 64-bit - problem :/

Witam,

mam problem z grą Worms World Party, otóż nie chce mi się ona włączyć na Windows 7 Home Premium 64-bit, próbowałem tych wszystkich sposobów, ustawienia zgodności, patche, itp.

Moja konfiguracja laptopa:

Model: Asus K52J

Procesor: Intel Core i3-370M, 2.4 GHz

Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5470, 512 MB VRAM

RAM: 3GB

Pomóżcie!

Licze na was :wink:

Wydaje mi się że na 64 bit nie odpalisz bo to już dość leciwa gra a w tamtych czasach nie było architektury 64 bit dla sprzętu i dla systemu. Możesz spróbować wirtualnej maszyny z win xp

Tkwisz w błędzie. Windowsy 64bitowe mają emulację trybu 32, inaczej nie miałyby racji bytu, a Ty nie uruchomiłbyś nawet winampa. W W7 problem polega chyba na tym, iż gra nie radzi sobie z aero. Jest w internecie patch - program który odpala oryginalny plik po wyłączeniu interface’u aero i gierka śmiga bez problemów. prawdopodobnie patch znajduje się w poście wyżej, szukanie w google to 2 minuty roboty. (niestety nie mam na to czasu)

No właśnie chciałem ten patch pobrać, zarejestrowałem się, i gdy klikam na niego to wychodzi mi błąd jakiś po angielsku. Mógłby ktoś go z was pobrać i wysłać na mój e-mail: krystianup@gmail.com ? Byłbym bardzo wdzięczny… :wink:

Więc zainstalowałem ten patch ver. 1.5 i on również nie działa ;(