Wormsy

Skorzystam z tej okazji i zadam 2 pytania:

  1. To pytanie bedzie dotyczylo WORMS WORLD PARTY. Mam XP ale ta gra mi nie chodzi na :frowning:

Czy jest jaks mozliwosc zeby dziala ta gra na moim systemie ?? Moze jkis patch albo cóś ??

  1. To pytanie bedzie dotyczylo WORMS 3D. Czy sa do tej gry jakies KODY ??

Z GORY WIELKIE DZIEKI !!

Kody do Worms 3d!

Ukryte bronie i sposób ich odblokowania:

Banana Bomb – ukończ wszystkie wyzwania: shotgun

Earthquake (trzęsienie ziemi) - ukończ wszystkie wyzwania: jet pack

Mad Cows (szalona krowa) - ukończ ze złotym medalem wszystkie wyzwania: shotgun

Nuclear Bomb (bomba atomowa) - ukończ ze złotym medalem wszystkie wyzwania: deathmatch

Super Sheep (super owca) - ukończ ze złotym medalem wszystkie wyzwania: super sheep

umnie gra chodziła na XPku, z karta GF2mx400 i sterami 42.86 i 45.23 :slight_smile:

na radku jeszcze neiodpalałem :stuck_out_tongue:

pozdro

Tyle to ja wiem !!

WORMS WORLD PARTY:

Do tej gierki nie ma kodów. :wink:

RAQ ja chce kody do 3D !!

A do WORLD PARTY chce odpalic na Xp !!

Raq - mylisz sie. Kiedys wpisywalem tylko nie wiem gdzie. Albo w nazwie drużyny albo w czasie gry. Wpisywało się CHYBA “winners” i wygrywałeś mapke

POSLUCHAJCIE MNIE JESCZE RAZ ALE TYM RAZEM UWAZNIE!!

Dla ciekawskich: znalazlem kod do WORLD PARTY:

http://www.gamewinners.com/playstation/ … dParty.htm

1 powinno działać może poinstaluj aktualizaceje i SP2 u mnie to pomogło

Myle ze sa tylko czeba by sie postarac by je dostac :lol:

SPEED temat postu jest troszeczke inny :stuck_out_tongue:

ADIDADI a nie ma jakiegos patcha do WORLD PARTY zeby na Xp dzialaly ??

Sorrki malutki blad nie mialo byc WWP tylko W3D :lol:

Kurcze bo nie chce mi sie prze chodzic gry zeby odblokowac bronie :stuck_out_tongue:

Nie widzę sensu przechodzenia gry z kodami. Gra powinna stanowić jakieś wyzwanie. Z wszystkimi kodami napewno nie będzie tyle emocji.

A jeśli chodzi o twoje pytania to wpisz w google :worms 3, bądź coś podobnego co poszukujesz i z pewnością znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Każda bardziej popularna gra doczekuje się w końcu również polskiej strony z pełnym opisem.

To chyba najprostsze wyjście. :smiley: :smiley:

Misterdam ja nie chce tej gry przechodzic. Ja chce miec poprostu wszystko odblokowane !!

To była tylko moja opinia na temat kodów do gier absolutnie nie musisz się do niej stosować:)

A czytając dokładniej w drugiej części napisałem w wyszukiwarce wpisz w google kody do worms 3d, albo worms 3d tips i napewno coś znajdziesz , a jeżeli nie to najprowdopodobniej tego nie ma *chyba kogoś zacytowałem* :smiley:

NIe weim może na stronie producenta

Nie znalazłem kodów ale znalazłem Trainer fajny

http://www.stp.pl/pomoce/df32,pliki.html

A próbowałeś uruchomić WWD w trybie zgodności z WIN98??

A WORMS ARMAGEDDON chodzi mi jak ta lala !!

Minio- pewnie ze probowalem !!

Przywlaczaniu gry wyskakuje mi blad:

Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana (0xc0000005). kliknij OK, aby zakonczyc aplikacje

ADIDADI- trainer fajny tylko trzeba placic !!