Wormsy

Skorzystam z tej okazji i zadam 2 pytania:

1. To pytanie bedzie dotyczylo WORMS WORLD PARTY. Mam XP ale ta gra mi nie chodzi na :frowning:

Czy jest jaks mozliwosc zeby dziala ta gra na moim systemie ?? Moze jkis patch albo c贸艣 ??

1. To pytanie bedzie dotyczylo WORMS 3D. Czy sa do tej gry jakies KODY ??

Z GORY WIELKIE DZIEKI !!

Kody do Worms 3d!

Ukryte bronie i spos贸b ich odblokowania:

Banana Bomb 鈥 uko艅cz wszystkie wyzwania: shotgun

Earthquake (trz臋sienie ziemi) - uko艅cz wszystkie wyzwania: jet pack

Mad Cows (szalona krowa) - uko艅cz ze z艂otym medalem wszystkie wyzwania: shotgun

Nuclear Bomb (bomba atomowa) - uko艅cz ze z艂otym medalem wszystkie wyzwania: deathmatch

Super Sheep (super owca) - uko艅cz ze z艂otym medalem wszystkie wyzwania: super sheep

umnie gra chodzi艂a na XPku, z karta GF2mx400 i sterami 42.86 i 45.23 :slight_smile:

na radku jeszcze neiodpala艂em :stuck_out_tongue:

pozdro

Tyle to ja wiem !!

WORMS WORLD PARTY:

Do tej gierki nie ma kod贸w. :wink:

RAQ ja chce kody do 3D !!

A do WORLD PARTY chce odpalic na Xp !!

Raq - mylisz sie. Kiedys wpisywalem tylko nie wiem gdzie. Albo w nazwie dru偶yny albo w czasie gry. Wpisywa艂o si臋 CHYBA 鈥渨inners鈥 i wygrywa艂e艣 mapke

POSLUCHAJCIE MNIE JESCZE RAZ ALE TYM RAZEM UWAZNIE!!

Dla ciekawskich: znalazlem kod do WORLD PARTY:

http://www.gamewinners.com/playstation/ 鈥 dParty.htm

1 powinno dzia艂a膰 mo偶e poinstaluj aktualizaceje i SP2 u mnie to pomog艂o

Myle ze sa tylko czeba by sie postarac by je dostac :lol:

SPEED temat postu jest troszeczke inny :stuck_out_tongue:

ADIDADI a nie ma jakiegos patcha do WORLD PARTY zeby na Xp dzialaly ??

Sorrki malutki blad nie mialo byc WWP tylko W3D :lol:

Kurcze bo nie chce mi sie prze chodzic gry zeby odblokowac bronie :stuck_out_tongue:

Nie widz臋 sensu przechodzenia gry z kodami. Gra powinna stanowi膰 jakie艣 wyzwanie. Z wszystkimi kodami napewno nie b臋dzie tyle emocji.

A je艣li chodzi o twoje pytania to wpisz w google :worms 3, b膮d藕 co艣 podobnego co poszukujesz i z pewno艣ci膮 znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania. Ka偶da bardziej popularna gra doczekuje si臋 w ko艅cu r贸wnie偶 polskiej strony z pe艂nym opisem.

To chyba najprostsze wyj艣cie. :smiley: :smiley:

Misterdam ja nie chce tej gry przechodzic. Ja chce miec poprostu wszystko odblokowane !!

To by艂a tylko moja opinia na temat kod贸w do gier absolutnie nie musisz si臋 do niej stosowa膰:)

A czytaj膮c dok艂adniej w drugiej cz臋艣ci napisa艂em w wyszukiwarce wpisz w google kody do worms 3d, albo worms 3d tips i napewno co艣 znajdziesz , a je偶eli nie to najprowdopodobniej tego nie ma *chyba kogo艣 zacytowa艂em* :smiley:

NIe weim mo偶e na stronie producenta

Nie znalaz艂em kod贸w ale znalaz艂em Trainer fajny

http://www.stp.pl/pomoce/df32,pliki.html

A pr贸bowa艂e艣 uruchomi膰 WWD w trybie zgodno艣ci z WIN98??

A WORMS ARMAGEDDON chodzi mi jak ta lala !!

Minio- pewnie ze probowalem !!

Przywlaczaniu gry wyskakuje mi blad:

Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana (0xc0000005). kliknij OK, aby zakonczyc aplikacje

ADIDADI- trainer fajny tylko trzeba placic !!