WOT - wyrzucanie do pulpitu

Witajcie. Jakimś zapalonym graczem nie jestem, ale czasem sobie postrzelam, jednak mam problem. Gra w losowych momentach (nieważne czy jest to pierwsza, czy 5 czy 3 bitwa) w jej trakcie po prostu wyłącza się, proces znika i brak jakiejkolwiek informacji o tym. Ot tak w trakcie gry gra … znika z pulpitu. o ciekawe nie ma na to wpływu ustawianie opcji graficznych. Grę uruchamiałem nawet na najniższej rozdzielczości przy niskich detalach i również jest ten sam problem. Wracałem do starszych sterowników grafiki i też nic. Jakieś pomysły? Jest gdzieś jakiś plik z logami, który mogę podejrzeć?

Najczęściej jest to problem addonów a czasem konfliktu pomiędzy różnymi. Warto też zweryfikować poprawność plików gry.

Jeśli to nic nie zmieni to jest:

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/50-forum/

A tam w poradnikach ‘kącik techniczny’. Bo bez sensu tu powielać co już tam opisali.

na początku sprawdz OCCT czy pc się nie grzeje podczas obciązenia :slight_smile: później sprawdz dysk crystal disc info :slight_smile: na koniec przeskanuj pceta MBAM i adwcleaner żeby upewnić się czy jest czysty :slight_smile:

Dzięki, sprawdzę i pokombinuję. Zobaczymy czy to coś da.

Może wypowiem sę głupio, ale można zawsze spróbować przeinstalować grę. Zawsze trzeba spróbować.