WoW ciągłe ściąganie się patcha

Witajcie mam taki problem :

Zainstalowałem World of Warcraft i założyłem konto i włączam grę wpisuje login i hasło i daje ok

Zaczyna się coś ładować ( jakieś %) i gdy to się skończy to wyskakuje okienko ( coś tam że download succeful) i trzeba kliknąć restart więc klikam i zaczyna się ściągać coś ( chyba patch) i ściągło mi się to raz ( trwało ok 50 min ;/) i później znów włączam WoW i ponownie ten ,patch, się ściąga

Jesteś pewien że to ten sam patch? Jak ja zainstalowałem kiedyś WoWa, to ciągnął całą masę poprawek.

Ściąganie, instalacja, restart, ściąganie, instalacja, restart i tak kilka razy.

raczej ten sam :[

Według mnie to nie jest ten sam patch, musisz mieć wersję 2.3.0.7561 żeby grać.

Zobacz jaką masz teraz, jak jakąś niższą to musisz ściągać tak długo patche aż dojdziesz do 2.3.0 od razu dodam że jest tego sporo.

btw // Ty zainstalowałeś samego WoW’a czy dodatek TBC również ?

samego WoW`a

To nie wiem po co Ci to, na samym WoWie nie pograsz.

WoW + TBC to już podstawa, szczególnie że najprawdopodobniej w styczniu ukaże się kolejny dodatek WOTLK.

dlaczego nie pogram ???

a czy TBC można normalnie ściągnąć z neta ?

Bo do gry wymagany jest również dodatek TBC, bez niego nawet jak byś założył konto to i tak nie będziesz miał połowy świata ;]

A nawet jeżeli tak to co ? Przecież skoro nie masz dodatku, to nie posiadasz też do niego cd-keya…

TBC nie jest udostępniane za free, trzeba tak samo zakupić jak WoW’a, dodatek kosztuje 69zł.

Zresztą na czym tutaj oszczędzać, stać Cię było na zakup WoW’a i zakładałeś opłatę abonamentową, to dołóż 69zł i kup też dodatek…

no jak już tyle kasy wydałem na WoW`a to nie opłacało by mi się zrezygnować z grania :confused:

muszę kupić ten dodatek

Aż tyle wydałeś :stuck_out_tongue: ? WoW teraz kosztuje grosze, w porównaniu do tego ile kosztował kiedyś, cena spadła o połowę, teraz możesz kupić WoW’a + TBC za cenę samego WoW’a jeszcze pół roku temu :stuck_out_tongue:

Więc nie ma chyba na co narzekać :wink:

no niema :P:P

ale zobaczymy czy będzie wart tych wydanych pieniędzy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

OK temat można zamknąć

Głupoty…

Po pierwsze: Na samym WoWie też pograsz i to bez żadnych problemów mam kilku kumpli co tak grają…

Po Drugie: WoW i TBC są na stronie Blizzarda jako klient gry udostępniany za darmo…

Płaci się tylko za CD-Key’e. Sam najpierw jak zainstalowałem WoW’a to na stronie Account Menagment jest że “Update to TBC” i tam jak na to klikniesz to musisz wpisać CD-Key z TBC i Potem pojawia ci się zamiast tego “Download TBC”

A co do Patchy do WoW’a to uwierz naprawdę jest tego dużo…

No i co z tego ? Po co ściągać ? Jak i tak za keya musisz zapłacić :roll: To już chyba lepiej iść do sklepu i kupić grę na płycie razem z keyem ;] (szczególnie że cena jest atrakcyjna)

No może dlatego że można kupić samego CD-Key’a?

Widzę że dalej nie rozumiesz tego co napisałem…

Chodzi mi o to że po co płacić za samego keya, jak można kupić normalnie TBC w sklepie, i nie trzeba nic ściągać :roll:

A cena samego keya na pewno jest taka sama jak kupowanego normalnie z płytą w sklepie.

Chyba że to klucz z drugiej ręki, to może i jest taniej, tylko nie wiem kto takie coś kupuje…

Witam. Vista Home Premium nowiuteńki WoW z dodatkiem i ciągle ściągający się patch 2.4.0. Czy ktoś może mi pomóc?

Desperat.

Pościągaj patche po kolei zamiast downloaderem to stąd z FTP :

http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Po kolei jedziesz. 2.4.0 full, pożniej 2.4.1 i 2.4.2

Później launcher powinien się normalnie włączać. A jak nie to olewasz launchera i WoWa uruchamiasz z exe z katalogu.