WoW-Gra blood elfem


(system) #1

Witam mam blood elfa maga 30lvl i gdzie expić i robić questy teraz robie w ghostlands


(suchmen) #2

Po zrobieniu questów w ghostland idź do silvermoon city i tam na końcu tego miasta (blisko fontanny) jest sala gdzie stoją przywódcy. Idziesz za nich dalej i w małym pokoiku jest kula na górze, na którą klikasz i teleportujesz się do innej części mapy.


(Pepegzgumy) #3

Do expienia na 30 lvl najlepszy jest Stranglethorn Vale. Musisz przedostać się do Orgrimaru.Z tamtąd sterowcem polecisz do Grom'Gol Base Camp gdzie znajdziesz pare questów.Możesz także udać się na północ od bazy orków (przed rzeką) znajdziesz mały obóz nieagresywnych krasnoludów gdzie znajdziesz kilka zadań. Po zrobieniu wszystkich zadań pojedź na południe do bazy zwanej Booty Bay.


(Siarczyslaw) #4

Do expienia w wowie najlepszy jest addone QUEST HELPER, pokazuje wszystko, gdzie trzeba iść co trzeba zrobić itd pobierz wgraj do katalogu addons i ciesz się pomocą za free, do tego radził bym pobrać Cromulent ten addon pokazuję od jakiego lvl do jakiego można expić we wszystkich krainach : } po włączeniu mapki i najechaniu na jedną widać instancje i lvl np 35- 39

W razie pytań PM, WoW to moja ulubiona gra gram w nią od premiery jedynki :}