WOW Jak Odmrozic Konto?

(Bklocchood4life) #1

Witam, Niestety nie posiadam polskich znakow :smiley:

Mialem konto w World of Warcraft no ale nie gralem w nia od dluzszego czasu wiec zamrozilem konto. Teraz chcialbym je odmrozic czy jest w ogole taka mozliwosc?

Kup prepaida, za艂aduj go na stronie i powiniene艣 m贸c gra膰.

(Mateusz Golebiowski) #3

Po prostu kupujesz prepaide tego 120 dniowego za 100 -120 z艂 wchodzisz na swoje konto na stronie internetowej bizzarda potem w p艂atno艣ci i tak szukasz Add prepaid wpisujesz kod kt贸ry jest w prepaidzie i w艂ala gotowe konto zostanie aktywowane ponownie

(Patricko) #4

Ja tak tylko w sprawie technicznej...acz do艣膰 wa偶nej dla niekt贸rych.

Gdzie Wy kupujecie te pre-paidy za tak膮 cen臋?! Tylko mi nie m贸wcie, 偶e w Empiku czy MM, bo r臋ce za艂amie.

Na allegro mo偶na kupi膰 pre-paid obecnie za 85z艂, a jak si臋 dobrze poszuka po sieci, to mo偶na nawet za 80z艂, a niekiedy i mniej.

Tak偶e macie zysku na jednym g艂upim pre-paidzie ju偶 prawie 40z艂...drugie tyle i macie kolejnego pre-paida.

Przepraszam za OT, ale kto艣 kto kupuje wci膮偶 pre-paidy za tak膮 cen臋, ten post mo偶e wyda膰 si臋 bardzo przydatny.

(Bklocchood4life) #5

Ja nie mam zielonego pojecia gdzie kupic pre-paid i nie mam pojecia co to jest i jak to wyglada. Niech ktos mi powie gdzie w internecie mozna go dostac najtaniej tak zeby poprostu odmrozic konto w grze. Prosze o pomoc

(Gipson Marcin) #6

Pre-paid - http://allegro.pl/item425593152_world_o ... wrota.html

Jak odmrozi膰 konto, napisali koledzy wy偶ej.

(Bklocchood4life) #7

Zrozumialem to tak : pre-paid to poprostu taki klucz ktory wpisuje sie na stronce z kontem wow tak? Co sie dzieje po 60 dniach? normalnie sie gra i oplaca konto tak jak dawniej czy trzeba kupowac pre-paidy? Ja zawsze placilem karta co miesiac dlatego nie wiem jak to dziala. Czy to jest jedyna metoda odmrozenia konta?

(Patricko) #8

Kupujesz na allegro kod, wchodzisz na wow-europe.com do swojego konta, tam masz "Add Gamecard". Wpisujesz tam zakupiony kod i masz odmro偶one konto.

(Bklocchood4life) #9

LOL juz odmrozilem konto karta kredytowa. Szkoda ze NIKT z was nie powiedzial mi wczesniej ze tak mozna.

(Snowotarsk I) #10

Bardzo przepraszam ale ja nie gralem przez gora 4 miesiace. Po przerwie zobaczylem ze moje konto jest zamrozone. Poczytalem sobie tu i chcialem zaplacic pre-paidem na moim koncie w www.wow-europe.com tylko ze jak chcialem zaplacic to wyskoczyl mi blad ze nie moge zaplacic na tym koncie za granie w WoW-a . Co mam zrobic prosze

http://eu.blizzard.com/support/index.xml?locale=en_GB

Znalezienie tego zaj臋艂o i ok. 30 sekund.

(Sokcio) #12

Ludzie czy wy szukac nie umiecie? na stronie blizzarda jest instrukcja jak W脫艁 jak to zrobic...