WoW Mists of Pandaria czy potrzebny jest inny dodatek?

(Tomek545) #1

Obecnie gram w WoW'a w wersji Starter i myślę nad zakupem dodatku Mists of Pandaria. Problem w tym, że zobaczyłem na opakowaniu napis, że wymaga poprzedniego dodatku jakim jest Cataclysm. I tu moje pytanie: czy muszę kupować dodatek Cataclyms jeżeli gram na wersji Starter?

(azazel666) #2

o ile dobrze pamietam to starter to taki nieograniczony czasowo trial do 20lvlu więc jeśli chcesz grać na pandzie czyli end game i wbić 90lvl to musisz kupić wszystkie wcześniejsze dodatki nie tylko cata czyli podstawka+tbc+wotlk<(obecnie to się nazywa battle chest)+cata+panda czyli np coś takiego http://www.keye.pl/games/product/id/681 … plete-Pack masz wszystko w jednym pakiecie. nie możesz aktywować pandy bez cata a cata bez battle chest.

(jeikobu614) #3

A przypadkiem Starter to nie jest wersja demonstracyjna gry? Po 20 poziomie możesz zacząć grać płacąc abonament. Nie musisz kupować żadnych części, wszystkie możesz ściągnąć za darmo z serwerów Blizzarda :wink:

(azazel666) #4

jeikobu614 zgadza się jest to wersja demonstracyjna ale można na tym grać bez ograniczeń czasowych i zgadza się można a nawet trzeba pobrać “za darmo” z ich serwerów ale abonament a gra to dwie różne rzeczy. abonament daje ci tylko dostęp do serwerów ale nie do samej gry, ją również trzeba kupić. blizz jeszcze nie jest taki wspaniałomyślny by dawać swoje gry za darmo w ramach abonamentu.

(Tomek545) #5

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jak kupię battle chest’a to mogę wbić 90 lvl?

(azazel666) #6

nie, nie możesz. każdy dodatek ma własny cap lvl. battle chest jest 1-80lvl, cata 80-85lvl, panda 85-90lvl. jak chcesz 90lvl to musisz mieć pande, żeby mieć pande musisz miec cała reszte, inaczej sie nie da. tak jak ci podałem wcześniej link to w tym masz wszystko co potrzeba + 30dni darmowej gry.