WoW - Prywatne serwery

Mam pytanie odnośnie prywatnych serwerów - Czy na nich legalnie grać??

Nie można na nich legalnie grać, zresztą to taki chłam że szkoda słów…

Niby czemu tak sądzisz sam gram w WoWa i na prywatnym (gdy nie mam kasy na paida) i na oryginalnym (Burning Legion)

Nie ja tak sądzę, bo mi to za przeproszeniem “lotto” gdzie kto gra, przeczytaj sobie oficjalne stanowisko blizzarda w sprawie prywatnych serwerów do WoW’a.

Zresztą blizzard już od dłuższego czasu nic nie wspominał o privach z tego co pamiętam, a jak ktoś chce sobie przetestować WoW’a to ma od tego triala.

Na prywatnych może i sam bym grał gdyby były “legalne”?.

A poza tym gra tam za dużo dzieci, i ogólnie jest syf na takich serwach, nie wszystko działa, sporo bugów, lagi, DC, etc. etc.

Na Burning Legion też grałem jakiś czas, jak jeszcze nie było tam tyle dzieci neostrady i sfrustrowanych Polaków co teraz, serwer był dobry, ale do czasu, przynajmniej w moim mniemaniu.

Teraz gram na Argent Drawn i sobie chwale, nie ma tylu Polaków, bo z nimi się czasami gorzej dogadać niż, z kimś innym w obcym języku :roll:

Cóż Wizz jeżeli tak przeszkadza ci to że na burning Legion jest tylu polaków

to dlaczego nie przeniesiesz swojej postaci na inny serwer ??

zapraszam na serwer BIOZENBEARD zwłaszcza jeżeli grasz hordą tam nie ma nawet ani 1 Polskiej Gildii pozdro

A czy Ty w ogóle potrafisz czytać ? Śmiem powątpiewać…

Naucz się czytać, dopiero wtedy się wypowiadaj, bo robisz niepotrzebny syf w temacie :roll:

I kto to mówi :roll:

Jakby nie było nie znam twojego serwera i pomyślałem że to jakaś inna gra :mrgreen:

Jeżeli chodzi o granie na prywatnych serwerach.

To jest legalne pod warunkiem że posiadasz orginalną wersje gry.

Czyli w 3/4 wypadków jest to nielegalne, bo jeżeli kogoś było stać na zakup gry z dodatkiem wartej około ~270zł to już na pewno stać tą osobę na abonament w wysokości ~50zł miesięcznie (szczególnie że przy zakupie gry miesiąc grania jest za free)

I nie sugeruj się tym że teraz WoW + TBC kosztuje grosze (WoW 60zł + TBC 70zł) bo taka cena jest mniej więcej dopiero od 2 miesięcy.

Teraz jak wyjdzie w nowym roku dodatek WOTLK to znowu będzie kolejny wydatek około ~150zł.

Więc moje zdanie jest takie, Ci co mają oryginalną grę, grają na globalu, a Ci co piracą grają na prywatach. ( oczywiście są wyjątki, jak w każdym przypadku :wink: )

Bo po co kupować oryginał jak ktoś chcę grać na prywacie, kompletnie bez sensu :wink:

Oczywiście ale są sytuacje że po prostu w pewnej chwili nie masz kasy na abonament to wtedy zostaje priv przez jakiś czas.

Albo przerwa w grze :wink:

Nikt nie zmusza do gry w WoW’a gdzie są wymagane opłaty, jest dużo innych gier, które tego nie wymagają, np. Guild Wars, RF-Online, Archlord, i wiele, wiele innych :wink:

WizZz

Widać że masz jakiś wstręt do polaków no ale cóż w końcu też naród…

Wielu z nich to wykształceni, mądrzy ludzi i mądrzejsi od osób które:

Wstręt do Polaków :expressionless: ?

Nie uogólniasz za bardzo ?

Owszem mam wstręt do:

3/4 Polaków których spotkałem grając na Burning Legion to właśnie w/w patologie społeczne.

Więc nie dziw się że mam takie zdanie, ale tyczy się ono tylko tych w/w.

WizZz

Może troszkę przegiąłem ale Polacy nie są najgorsi… 8)

Skończmy ten temat bo nie jest o WoWie :slight_smile:

W zasadzie samo granie na takich serwerach specjalnie nielegalne nie jest, aczkolwiek posiadanie samego WoWa, zdobytego w nieoficjalny sposób już jest piractwem…

Pozdrawiam,

Jaydee.

Acha ,czyli można grać na prywatnych serwerach jeśli ma się oryginalnego klienta ,dzięki .

Taaa. Bo jak wpadnie kontrol to Ci nie sprawdzą na jakich serwerach grasz; )

A co do Burning Legion. Sam grałem i moje wspomnienia nie były najlepsze :stuck_out_tongue_winking_eye: Pewnie dlatego, że 3/4 graczy tam to Polacy typu “ty noobie ja cie ($#&($*” . Owszem znałem pare wspaniałych ludzi, ale oni sami byli już zmęczeni właśnie tym. Sam grałem na Earthen Ring , naprawdę różnica była diametralna co do poziomu słownictwa i rozwoju ludzi. :slight_smile:

No ale każdy gra gdzie mu sie żywnie podoba :wink:

Neth

Grałem też na Venkishu i powiem szczerze lepsza atmosfera niż na BL