WoW: Wrath of the lich king i zamrozone konto

mam pytanie do znawcow tematu: mam obecnie zamrozone konto w wowa, nie gralem juz od dluzszego czasu, czy jesli kupie dodatek wrath of the lich king to bede mial cos w stylu miesiaca za darmo, czy musialbym kupic dodatek + prepaid?

Musiałbyś kupić dodatek + prepaid. Niestety do WotLK nie ma dołączonego darmowego miesiąca.

hmmm, a gdzie jest informacja że nie będzie? jakoś mi sie nie chce w to wierzyć bo każda gra z abonamentem ma wliczony miesiąc gratis :expressionless:

A gdzie masz informacje, że będzie? W dodatku The Burning Crusade też nie dawali miesiąca gratis, więc i teraz nie dadzą.

Dają ci darmowy miesiąc jak się rejestrujesz z normalnym WoW’em

Nie było informacji że bedzie darmowy miech w nowym dodatku

Nie było darmowega miesiąca w BC

Będziesz musiał kupic Dodatek i pre paid

to tylko razem 200 zł zdziersto …

Przecież nikt nie każe Ci grać.

oczywiście że nie każe ale miło by było gdyby dali ten 1 miesiąc żeby zobaczyć jak to wygląda przecież sama gra bedzie kosztować z 120 zł pewnie

Edge , pewnie będzie możliwość pogrania za darmo tygodnia, tak jak jest z BC.

to o coś takiego mi chodzi :smiley: bo wydawać w 1 dzień 130zł na grę i 120zł na prepaid trochę mi się nie chce

btw, gral ktoś z was w beta testy? warto wracać do tej gry?

Grałem i podziękowałem. To już nie World of Warcraft tylko World of Grindcraft. Im masz więcej czasu tym lepszy sprzęt, bo wszystko się już teraz opiera na farmowaniu. PRE-BC to były klimatyczne czasy. Teraz to wszystko zmierza w kierunku “maszyna do robienia kasy na inne gry Blizzarda”

Według mnie nie warto kupować. Już lepiej Warhammer/Age of Conan.

Też to zauważyłem jak tylko nie masz czasu grać to lepsze gildie się ciebie pozbywają a im tylko chodzi o zdobycie najlepszych itemów. Ale nie zgodzę się że to strata czasu ponieważ poznałem tam naprawdę fajnych ludzi z którymi mam do tej pory kontakt. A co takiego jest ciekawego w Age of Conan ?? z tego co widzę to jest bardziej Beta za którą się płaci.

Od bety WoWa aż do marca tego roku grałem na serwerze RPG i przyznam, spotkałem mnóstwo fajnych ludzi dla których liczył się fun z gry, a nie itemy (wtedy jeszcze to nie było takie ważne). Dodam, że przeważająca część ludzi była w wieku od 20-55 lat( !!

I teraz. Co ma AoC? Może czego nie ma : Super hiper farmerów itemów, dzieci bluzgających na Ciebie jak coś im sie stanie, egoquitów.

AoC to inny świat, klimat. Naprawdę sporo dorosłych, ogarniętych ludzi odeszło z WoWa albo dla AoCa, lub właśnie teraz dla Warhammera.

faktycznie BC jest stosunkowo słabe do PRE-BC, jednak beta testerzy wowa mówią że wotlk jest już dużo bardziej dopracowane i dużo bardziej w klimacie

co do farmerów wszystko zależy od gilidi w jakiej jesteś, jak Cie nie interesuje raidowanie idziesz do socjalnej gilidi i se robisz kare 1 w tygodniu, jeśli jednak jesteś w gilidi nastawionej na progres to w jaki inny sposób ma on sie odbywać jak nie na farmowaniu przedmiotów? trzeba uzbroić ludzi żeby iść dalej, a żeby zrobić jakąkolwiek instancje potrzebny jest rygor i zgranie ludzi

co nie zmienia faktu że też uważam że to trochę maszyna do robienia kasy, pozdro!

faktycznie BC jest stosunkowo słabe do PRE-BC, jednak beta testerzy wowa mówią że wotlk jest już dużo bardziej dopracowane i dużo bardziej w klimacie

co do farmerów wszystko zależy od gilidi w jakiej jesteś, jak Cie nie interesuje raidowanie idziesz do socjalnej gilidi i se robisz kare 1 w tygodniu, jeśli jednak jesteś w gilidi nastawionej na progres to w jaki inny sposób ma on sie odbywać jak nie na farmowaniu przedmiotów? trzeba uzbroić ludzi żeby iść dalej, a żeby zrobić jakąkolwiek instancje potrzebny jest rygor i zgranie ludzi

co nie zmienia faktu że też uważam że to trochę maszyna do robienia kasy, pozdro!

kupiłem jednak fail of the lich kinga i jak dla mnie jest za łatwy, grając tyle samo co wcześniej zrobiłem już cały pve content w wotlk, mogę czekać tylko na patche. w tbc zabicie illidana, potem kil’jaedena zajęło mi dużo, dużo więcej czasu.