Wow6432Node\America Online. reg do czego to i co z tym robic

klucz w reg na Windows 7 HPx64, co to jest i do czego to służy, można to usunąć i co będzie gdy tak się zrobi?:

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\America Online]

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\America Online\MFW]

“FWDetectDuringInstall”=dword:00000000

Masaj , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Jeżeli nie korzystasz z programów wydanych przez america online (AOL) to wywal.

Masaj, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

ehh. właśnie o min. tym pisałem w dziale o forum.

AOL programy - jakie np. nic nie pobierałem , nie mam tam konta etc.? Nie używam, czyli mogę usnuć, problem tylko w tym,że klucz ciągle odnawia sie po usunięciu

A nie masz przypadkiem winampa? program został przejęty przez AOL jakiś czas temu.

Na dysku nie , ale w rejestrze są wpisy dot. winamp:

Nazwa klucza: HKEY_CURRENT_USER\Software\Winamp\in_vorbis

Nazwa klasy:

Czas ost. zapisu: 2012-08-17 - 21:40

Wartość 0

Nazwa: version

Typ: REG_DWORD

Dane: 0x10204

http://daol.aol.com/software/ - tutaj masz spis chyba wszystkich aplikacji od aol, sprawdź czy którejś nie posiadasz, poza tym ja bym się tym kluczem nie przejmował HKCU(HKLM)\Software to taki śmietnik windowsa, każda instalowana aplikacja lubi sobie sobie coś tam zapisać, ustawienia instalatora, ścieżkę do katalogu, wersję, czasami ustawienia, dodatkowo rzadko który program po sobie posprząta.

Miałem McAfee nie tak dawno ale to już przeszłość, więc może to jest powód tego występowania reg w rejestrze, plików jako takich powiązanych z AOL nie widzę, więc chyba powinno być ok.