WP 10 Technical Preview lumia 920 a dane pakietowe


(Peczal) #1

Witam. Mam taki problem a mianowicie zainstalowałem Windows Phone 10 Technical Preview i nie mogę wyłączyć transmisji danych. Wiem że to częsty problem ale może ktoś już go rozwiązał.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.


(Piotrek2255) #2

Nikt go nie rozwiązał.


(tomekkk1) #3

Peczal większość problemów z jakimi spotkałeś się zaraz po instalacji można rozwiązać tylko jednym magicznym sposobem - wciśnij jednocześnie klawisze zmniejszenia głośności i wyłączenia telefonu aż zgaśnie ekran i słuchawka zawibruje (miękki reset). Wielu po tym odzyskało możliwość wyłączenia danych :slight_smile:


(Adammo) #4

Niby nie ma możliwości wyłączenia transmisji danych. Pisało o tym na blogu ms - pewnie zostanie naprawione w którymś z kolejnych buildów.


(Peczal) #5

Dzięki za info ale niestety ten sposób nie działa… Dzisiaj pewnie przywrócę wp 8.1 i poczekam na bardziej dopracowany build bądź finalną wersje 10.

Pozdrawiam :slight_smile:


(tomekkk1) #6

https://wpworld.pl/42730/windows-10-mobile-bateria/ - wśród komentarzy znajdziesz użytkownika polcent z Lumia 920, który po resecie pozbył się problemu.:

 

To samo znajdziesz w komentarzach w tym temacie: http://www.dobreprogramy.pl/Nowa-wersja-Windows-10-Technical-Preview-dla-smartfonow-juz-dostepna,News,62271.html#komentarze :slight_smile:

Także nie wszystko co napisano na tym blogu jest do końca prawdą… Nie wiadomo dlaczego u jednych działa, u innych nie, innym pomaga reset, innym znowu nie. Trzeba próbować :slight_smile: Po zainstalowaniu na Lumia 520 nie miałem z tym problemu od początku :slight_smile:

 

Peczal wracając do 8.1 i używając Windows Phone Recovery Tool, bądź Lumia Software Recovery Tool upewnij się, że masz wyłączoną zaporę w antywirusie i systemie, bo blokuje wgrywanie firmware bez ostrzeżenia :slight_smile:


(Peczal) #7

Dzięki za radę z zaporą :slight_smile:

Przywróciłem wp8 ale niestety z brandem na Orange…

A kumplowi wystarczył reset na 625 i działa wszystko.

Dziękuję za pomoc i temat do zamknięcia.

Pozdrawiam