WP 5.2.3 - do PA mogę zalogować się tylko z Firefoxa

WWW: https://www.dygresywa.pl

Mam na swoim komputerze kilka przeglądarek – Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Internet Explorer. Przy WP grzebię zazwyczaj na Firefoxie. Dzisiaj chciałem na chwilę zalogować się do PA na Operze (ten sam komputer). Jakie było moje zdziwienie, gdy po wpisaniu dokładnie tej samej nazwy użytkownika i hasła, zamiast pola do wpisania hasła jednorazowego z Google Authenticatora, pola user i hasło zostało wyczyszczone. Tak, jakby któreś z nich zostało odrzucone. I tak kilkanaście razy. Na każdej innej przeglądarce to samo. Mogę zalogować się tylko na Firefoxie. User i hasło to samo. Czyściłem cache wszystkich przeglądarek – nic. Myślałem, że to problem z wtyczką Two Factor Authentication, więc ją wyłączyłem – też nic. O co chodzi?

Może “zabezpieczałeś” stronę przy pomocy pseudo poradników i ograniczyłeś sobie dostęp do wp-admina dla jednego user agent.

Problem rozwiązany :smiley: Zapomniałem mianowicie o .htpasswd, ponieważ w FF hasło było zapisane i wrzucane automatycznie przy logowaniu do PA. :joy: EOT!