[WP]Logo nie "zlewa" się z tłem

Witam

Mam w wordpresie własne logo w formacie png. Mam taki problem, że jego tło jest czarne tak jak pole newsów i menu. Chcę aby moje logo (nagłówek) miało tło, jak cały background a nie pole newsów, mam nadzieje że ktoś zrozumie o co mi chodzi.

Pozdrawiam

W sumie rozumiem, choć dobrze byłoby to widzieć ze względu na to, że nie wiadomo w czym konkretnie jest problem (czy to przez samą grafikę, czy może “ustawienia” w kodzie).

Logotyp strony ma tło przeźroczyste (chodzi o samą grafikę, nie to jak wygląda na stronie)?

Ogólnie format png daje możliwość tworzenia transparentnych grafik i w sumie tylko w odpowiednim zapisie może tkwić problem (przeźroczystość w png działa na 32bit’ach).

Prawdopodobnie ustawienia w kodzie.

LINK do grafiki

Chodzi mi o to, żeby tło grafiki nie było czarne, ale takie jak tło strony.

Chyba będziesz musiał “się pochwalić” stroną (jeśli jest dostępna w sieci), chyba że sam znajdziesz element, w którym masz tą grafikę bez/pośrednio i dodasz w css-ie dla tego elementu _ background-color: transparent; _, albo _ background:none; _ (zależy do czego konkretnie, ale pierwsze jest bardziej “uniwersalne” i nie zaszkodzi reszcie, tak jak ta druga możliwość).