WP spam w artykułach

Pojawił się kolejny wp spam w artykułach:

Wyłączcie to badziewie.

Swoją drogą świetna antyreklama portalu.

Antyreklama? Jeśli już to zamierzony efekt przeniesienia społeczności na wewnętrzny portal WP. Trochę jak przygotowania pod całkowite zaoranie DP.

Najpierw likwidacja brandu, a teraz wysysanie czytelników. Przecież pisaliśmy o tym już dawno temu.
Mam nadzieję że przyroda załata dziurę, bo póki co nie ma drugiego takiego portalu jak stare DP. W ojczystym języku same tychplotki zostały.

Był to eksperyment na 20% ruchu, nie przyniósł oczekiwanych rezultatów i został szybko wyłączony :wink:

3 polubienia

Podobnie jak Polsat zrobił z FrazPC

Pewnie to było wrogie przejęcie, aby zniszczyć DP.

Skutek znany, mnie nurtuje pytanie co było przyczyną?

DP jest ich konkurencją. Po co trzymać twa projekty skoro cyferki z jednego można przenieść na drugi?

Nie sprawdzałem ale poziom zapewne jest ten sam skoro ci sami “redaktorzy” tam piszą.

Z ciekawości wszedłem na https://tech.wp.pl/ i nawet z adblokiem nie da się tego oglądać

Omg, jak to wygląda. Istna tragedia. :joy::joy::joy:

Faktycznie. Stado reklam.

Nie chodzi o stado reklam. Po zablokowaniu wszystkiego zbędnego, widzę i tak bałagan na tych wp. To już DP mają porządek na portalu. WP ma jakiś chaos i sorry, ale nie mam co szukać na WP. :joy::joy::joy:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.