Wpis do rejestru jak dodać?

chodzi o to że : mam pewnien wpis do rejstru jak do dodam to wszstko jest ok a po restarcie kompa już go niema i trzeba go dodawać za każdym razem czy jest jakaś metoda żeby go dodać raz i mieć święty spokój ?

Ja nie miałem takich problemów. Może to wina przywracania systemu??

mam to wyłączone czekam na dalsze propozycje :smiley:

Niewiem dokładnie wczym rzecz ale myśle że to pomoże:

Tworzysz nowy dokument tekstowy w zwykłym notatniku i wklejasz do niego to co chcesz dodać do rejestru Na każdy pojedyńczy wpis do rejestru musi być osobny dokument (niewiem czy jak jest więcej to działa bo niesprawdzałem) Zapisujesz dokument z rozszerzeniem .reg

(Zapisz jako wszystkie pliki i potem zmieniasz rozszerzenie na .reg)

Klikasz dwa razy na dokument(teraz to jest już plik rejestru) i się dodaje na stałe

Tylko niewiem w jakiej postaci masz te wpisy do rejestru i doczego służą więc moja porada może być zupełnie z innej bajki

Może podał byś co to za wpis i czego dotyczy ,jeśli to nie tajemnica.

Jaki system?

:frowning:

system to mam windows xp a wpis to tajemnica znaczy się powiedział bym co to za wpis ale na innym forum bo tu się nietoleruje kilku rzeczy

Wykorzystaj radę dexter1515 i jak co to dodaj go do autortartu ale za każdym razem będziesz musiał klikać.

ale jak to mogę uczynic ?

Złączono Posta : 12.04.2007 (Czw) 16:03

dobra już zrobiłem ale jak usunąc ten napis czy chcesz dodać plik do rejestru bo bez tego to by było spoko

Może to Ci pomoże