Wpisanie kodu aby przejsc do kolejnej strony

WItam :wink:

Chodzi mi o pewna rzecz , typu logowanie sie do konta . Tylko bez bazy danych , chodzi mi o okno w ktorym trzeba wpisac jakis kod lub haslo , zeby przejsc do jakiejs podstrony . Np.

(okienko wpisywania tekstu-jak do formularza) Prosze wpisac haslo :

123

Po wpisaniu przechodzi do jakiejs strony , ale kod/haslo musi sie zgadzac z wpisanym np. w html`u

Znowu ktoś do wróżki…

Podałeś zbyt mało konkretów. Czego oczekujesz - porady odnośnie wyboru technologii? Ogólnego algorytmu? Masz problem z którymś konkretnym krokiem? Czy po prostu zapomniałeś dopisać “Ej, zróbcie za mnie, bo ja nic nie umiem, a chcę mieć”?

Poza tym hasło w HTML-u to strasznie zły pomysł. Dwoma kliknięciami każdy może mieć dostęp do kodu, a więc i do hasła. Dalej - skoro potrzebna ci interakcja, niezbędny będzie ci jakiś mechanizm dynamicznego przetwarzania danych wejściowych (odczyt hasła, porównanie ze wzorcem i udzielenie bądź nie dostępu) - JS albo PHP. W czystym HTML-u czegoś takiego nie zrobisz.

  1. Nie wiedziałem jak to się nazywa , nie wiedziałem nawet jaka frazę wpisać w wyszukiwarkę google .

  2. Chodzi właśnie o tą interakcję .

Czyli jeśli chciałbym coś takiego zrobić , to tutaj nie mam co szukać pomocy , ze względu na takie podejście :

Możesz zrobić prosty skrypt php który sprawdza hasło i wysyła odpowiednie ciasteczko.