Wpisy blogowe na stronie głównej portalu

Dzięki @Docent, to zawsze dobra wiadomość, że nie ma opóźnień.

@sidkwa ty masz jakieś inne życie, czy tylko forum DP?

Może nie na temat, ale muszę powiedzieć, że patrząc z perspektywy czasu cieszę się że zacząłem publikować głównie na YouTube. To co obecnie stało się z blogami raczej nie powinno nikogo dziwić, no bo jak skoro sytuacja od lat tylko się pogarszała. Teraz moim zdaniem jest najlepszy moment na usamodzielnienie się od blogu dobrychprogramów na które i tak nikt już nie zagląda i o których nikt nie pamięta. Rozpoczęcie własnego projektu to spore wyzwanie, być może z góry skazane na porażkę, ale przynajmniej z jakimikolwiek perspektywami rozwoju o których tutaj nie ma co już marzyć.

Od lat chyba jedyną drogą ewolucji z bloga DP jest redakcja albo napisanie kilku tekstów jako współpracownik. Nie kojarzę żadnego blogera, który się rozwinął niesamowicie startując z poziomu tutejszego bloga. A nawet jeżeli, to wychodząc z DP i tak zaczynał praktycznie od zera a przynajmniej kiedyś chociaż nabijały się zasięgi i rozpoznawalność.

Z tego co widzę to @AnTar zaczął publikować jako redaktor

1 polubienie

niestety ale mylisz się okrutnie, do tego głosisz to tak, jak byś wiedzę tę zyskał u źródeł. Ze społeczności blogowej wyszło i pracuje w mediach kilka znanych nicków na DP. Nie podam ich na tacy, proponuję grę: znajdź minimum 2 poza DP :slight_smile:

Youtube to nie blog.

„chyba” „nie kojarzę”
Gdybyś nie napisał pierwszego zdania, to rozumiem bo raczej wiesz lepiej. A tak przypisujesz mi coś, czego kompletnie nie napisałem. Gdzie sam wątpię w swoją wiedzę, a ty mi o jakichś cudownych źródłach wiedzy. Gdyby też nie było przy twoim nicku dopisku „Redakcja”, to bym jeszcze zrozumiał. A tak jakoś mi ciężko, bo czytanie ze zrozumieniem to tak jakby podstawa.

Mamy to :slight_smile: Blogi są już na głównej stronie :slight_smile: a wraz z nimi odświeżony mechanizm infinite scrolla, tak jak pisałem - lżejszy i szybszy.

3 polubienia

Dzięki! super wiadomość
czyli zasady, które wpisy lądują na głównej, zostają po staremu. Tak?

Co do zasady tak, a w szczegółach to trzeba pytać @Kristov_pl :slight_smile:

1 polubienie

No i pięknie :slight_smile: .

Nie widzisz tego, ale klaszczę w pracy :slight_smile:

Pierwszy wpis jest :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.