Wpisy blogowe na stronie głównej portalu

Informacje na temat aktualnego statusu prac nad przywróceniem możliwości publikacji blogów na SG
Wątek utworzony na prośbę @Docent.

Ostatnia aktualizacja 22.07.2021 8:57

Jak idą prace w przywróceniu powiadomień o odpowiedzi na nasz komentarz pod artykułami i blogami? Czy w ogóle to będzie przywrócone czy olewka na pełnej kurtyzanie?

Dlaczego mieszasz wątki ten tyczy się blogów na SG, a nie komentarzy.

Komentowanie blogów to też ich element. Dlatego zapytałem o powiadomieniach na komentarze blogów, których też nie ma. Przy okazji zaznaczając, że również nie ma ich pod artykułami.

#nikogo

blogów, których też nie ma

około 1 na dzień się pojawia dalej.

@Docent jak co tydzień pytam o postęp pracy :grinning_face_with_smiling_eyes:?

Jakiś masz dziwny kalendarz, bo ostatnio pytałeś w czwartek :wink:

1 polubienie

Pytałem w czwartek ponownie bo wcześniej nie odpisałeś :slight_smile: Powiedz po prostu że w Sierpniu to już będzie i dam Ci spokój :grinning_face_with_smiling_eyes:

Tak, w lipcu na pewno już nie zdążymy, ale sierpień to bardzo realna perspektywa.

To jeszcze napiszesz, który tydzień i będzie git/gerrit :wink: Na pewno macie jakieś Sprinty w WP.

Jeszcze o godzinę zapytaj.

1 polubienie

A ty idź sprawdź czy nie ma cie w /dev/null :joy:

Byłem i mnie tam nie ma. Ale znalazłem tam twojego bloga na null poziomie. :man_shrugging:
Szybko na główną jednak się nie wylansujesz.

Dobrze że ocena nie leży po twojej stronie, bo widzę że w blogowaniu masz duże doświadczenie. :slight_smile:

1 polubienie

@Docent jakaś aktualizacja?

Tak, nadal jesteś na null poziomie. Tyle z obietnic zostało. :rofl:

@Docent ping :slight_smile:

@wojtekadams pong :wink: podtrzymuję wszystko co napisałem.

@wojtekadams to ci @Docent pozamiatał. Niestety pewnie @Docent ma to gdzieś ale z najbardziej szanowanego członka redakcji zaczyna (w moich oczach) zaliczać poważny spadek. :man_shrugging: