"Wprowadzono nieautoryzowaną zmianę produktu Windows" HELP

Proszę o pomoc…Dziś włączając laptopa pojawił mi się komunikat “Wprowadzono nieautoryzowaną zmianę produktu Widows” Taki sam jak ten (z innego forum): erroevf.jpg

Z góry dziękuję-hubx

Na początek wywal Avasta (najlepiej z poziomu trybu awaryjnego) , a następnie wykonaj przywracanie ostatniego punktu Przywracania Systemu. Zrestartuj system i sprawdź oryginalność systemu na stronie producenta http://www.microsoft.com/genuine/

Kilka minutek temu zresetowałem lapka i jest już wszystko Ok. Avasta wywalę…będzie niedługo kasprzak

Witam, dokładnie dzisiaj miałem ten sam błąd. Z tym, że system w końcu włączył się po tym jak przy wyłączaniu zaznaczyłem opcję “zainstaluj aktualizacje i wyłącz komputer”. Co prawda komunikat brzmiał, że aktualizacje nie zostały skonfigurowane poprawnie i wycofano zmiany ale system odpalił. Mam Viste 64bit i również mam zainstalowanego Avasta. Dodam, że Windows jest oryginalny. Obawiam się, że ten błąd może znów wystąpić w przyszłości. Co mogę zrobić, aby tego uniknąć? Napisałeś, żeby odinstalować Avasta, czy to on jest problemem? Wcześniej zawsze go używałem i wszystko było ok. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Z tego co piszą w KB, to nie tylko Avasta to dotyczy. Co można zrobić ? Po pierwsze - nie wpadać w panikę, po drugie - tak jak to zrobił hubx dokładnie zapisać kod błędu i okoliczności jego wystąpienia. No i w końcu - sprawdzić co na temat błędu ma do powiedzenia MS…