Wraca konkurs blogowy na dobrychprogramach!

Dawać tego punka, - wpierw mu wpierniczymy za błędy, błędy na górze…

Nie byłoby problemu, gdyby redakcja najpierw czytała, na co się powołuje. Berionowi można wytknąć, że nie doczytał, ale redakcja bez wad.

Piękny clickbajt :slight_smile:

Przecież zostało wytknięte i zostało odpowiedziane i nawet zostanie zmienione, poza tym zupełnie nie zmienia to treści samego regulaminu. Fakt, błąd, niedopatrzenie i dziękuję za zwrócenie uwagi @przemopk .

Zaniepokojonych długim oczekiwaniem możemy w końcu uspokoić, są wyniki konkursu za listopad :wink: Nagradzamy najlepszych blogerów. Oto zwycięzcy listopada 2021!

A jak to się ma do liczby wyświetleń danego wpisu? :wink:

Nijak :smiley:

5.3 Komisja konkursowa złożona z trzech przedstawicieli Organizatora wyłoni jednego nagrodzonego
w każdym miesiącu trwania konkursu spośród Zgłoszeń Konkursowych. Dokonując wyboru komisja
będzie oceniała:

  1. przydatność tematu dla szerokiej grupy czytelników
  2. wartość merytoryczną treści Zadania Konkursowego.
    Każde z tych kryteriów będzie otrzymywało oceny od 1 do 10, na które złoży się ostateczna ocena,
    zgodnie z którą wyłonieni zostaną zwycięzcy

Tak samo jak teraz czytam ten regulamin to jest co innego niż było napisane w ogłoszeniu

Zasady konkursu

Ze wszystkich wpisów na blogach, które pojawiły się w danym miesiącu, redakcja wybierze trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają nagrody, które będą zmieniać się zależnie od edycji. Obecnie do wygrania będą dyski oraz słuchawki:

dysk SSD wewnętrzny ADATA 512GB M.2 PCIe Gen4 NVMe GAMMIX S50 Lite lub
dysk SSD zewnętrzny ADATA SE800 512GB
zestawy słuchawek Hama True Wireless „Freedom Light”

Po trzech miesiącach wrócimy z kolejną edycją konkursu, w której pojawią się nowe nagrody. O nowościach w puli nagród będziemy informować Was na bieżąco.

W sumie pytanie, bo nie jest to do końca jasne. W listopadzie była nagrodzona 1 osoba czy trzy?

[edit]
Czytam dalej w ogłoszeniu :smiley:

Po zakończeniu miesiąca jury wybierze najlepszy z opublikowanych wpisów. Oceniana będzie przede wszystkim jakość tekstu, jego oglądalność nie będzie brana pod uwagę. Jego autor otrzyma dwie z ustalonych powyżej nagród.

Czyli pierwsza dwie a dwie pozostałe po 1? :smiley:

Dodatkowo z regulaminu kryteria

  1. przydatność tematu dla szerokiej grupy czytelników
  2. wartość merytoryczną treści Zadania Konkursowego.

Jeżeli chodzi o przydatność tematu w kontekście opowiadania historii to raczej z automatu powinno lecieć 0, bo to raczej domena poradników, recenzji produktów. Punkt drugi to rozumiem jakość napisanego tekstu. Wiec teoretycznie pierwsze miejsce nie mogłoby być pierwszym miejscem. Coś chyba musicie poprawić ten regulamin jednak, jako że 3 wybrane wpisy dotyczą głównie historii.

1 polubienie

Obytroje laureatów zajęło ex aequo wszystkie miejsca na podium. Znowu nie doczytaliście :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak samo jak teraz czytam ten regulamin to jest co innego niż było napisane w ogłoszeniu

@aesereht I ja też tego nie rozumiem. Albo SARS2 uszkodził mi mózg i mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo w Archeo jest… Teraz już nie wiem co wygrałem. :wink: