Wrath of the lich king i abonament

mam oryginalną podstawę wowa i dodatek tbc, w tej chwili zamrożone konto. czy jeśli kupię WotLK to dostanę jakiś czas gry za free, czy musiałbym kupić też prepaida?

Jeśli kupujesz grę tam chyba jest miesiąc grania gratis

może ktoś potwierdzić?

Nie, w dodatku WOTLK nie ma miesiąca gry za free. Tak było tylko w podstawce.

Blizz znowu chce wyciągnąć jak najwięcej kasy od graczy. Widać szefowie “Zamieci” zamierzają sprawić sobie nowe modele Porsche, a mają za małe przychody z abonamentów 11 mln. osób. >.>

Nie dość, że dalsza gra bez WOTLKa już po premierze jest uciążliwa (niedługo będzie niemożliwa - nuuuuudaaaa) to jeszcze zażyczyli sobie za grę 130 zł., co moim zdaniem jest trochę zbyt wysoką ceną, jak na polskie warunki i fakt, że to tylko dodatek. Wprawdzie podbija max. lvl do 80 poziomu, dodaje nową klasę i nowy kontynent, ale w zasadzie nie zmienia znacząco sposobu prowadzenia samej rozgrywki.

Chyba Blizz nie stracił by tak wiele dorzucając ten miesiąc “darmowej” gry, ew. ustalając cenę na nieco niższym poziomie ~90 zł.

Jeśli chodzi o cenę gry to na pewno spadnie.

Jak było z TBC? Również na początku kosztował sporo, chyba nawet podobnie jak WotLK teraz.

Ale fakt faktem darmowy miesiąc byłby bardzo mile widziany.

To prawda, wiele by nie stracili…

Jeśli chodzi o pytanie autora to musisz kupić sobie pre-paida i wtedy odmrozić konto.

Jeśli chcesz grać już w WotLK (czyli masz postać na około 70lvl, bo jak nie masz to nie ma sensu kupować) to musisz kupić i grę i pre-paida, czyli ponad 200zł :confused:

Oczywiście mowa o pre-paidzie na 2 miechy.

Moim zdaniem nie ma co narzekać :wink: Cena większości gier oscyluje w granicach ~100-120zł, więc jakaś kolosalna różnica to nie jest. Szczególnie biorąc pod uwagę, że dodatków do WoW’a nie wydaje się co rok, od premiery TBC, minęły niecałe 2 lata. Jak stać kogoś płacić abonament, to wydanie raz na 2 lata 130zł na pewno nie stanowi problemu, przynajmniej nie powinno. Również nie liczyłbym na to, że WOTLK stanieje, przynajmniej nie stanie się to szybko. TBC bardzo długo trzymało swoją cenę, na dobre staniało może niecały rok temu.