Wrażenia po GTA IV

Witam

jak w temacie jakie są wasze wrażenia po zagraniu w tą “super” gierke.

Bo na mnie nie wywarło żadnego takiego zachwytu, poprostu taka sobie gierka, mam x360 1 gra ktora pożyczyłem od kolegi to właśnie gta IV, gdy ją odpaliłem to pomyślałem że to są jakieś jaja.

Budynki płaskie jak deska, na paincie chyba robione, fajnie ta gra wygląda jak się np. jedzie po moście i z daleka widać miasto wtedy to ok ale tak to lipa, jest przereklamowane, na kompie grałem w o wiele lepsze gierki niż ta super, mega, najlepsza gra roku.

Takie jest moje zdanie, czekam na wasze.

Może na pieca lepsza będzie grafa : P

PS. A GTA IV będzie w ogóle na PC-ta ??

Będzie na PC ale kiedy to nie wiadomo!!

właśnie tak mi się też wydaje że coś te konsole nowe to jakieś niewypały, niby to są exclusivy ale co z tego skoro nie są dopracowane już nikt nie powie że konsole to niekomputer, bo teraz to właśnie jest komputer też są ciągle jakieś niedoskonałości jedyne jaki można mieć argument to wymagania i tylko to

w 3 kwartale 2008 ma być ponoć

Dziwne…budynki są normalne średnio szczegółowe ale ładne. Model jazdy ciekawy fizyka bardzo relistyczna. Na monitorze 24’ (poloaczony z konsola przez hdmi) grafika miodzio. Na tv widzialem sdtv jak i hd i też było ok. Na ps3 u siostry też ładnie. Ale kij z tym fabula miodna! !!

Już jest na peceta.

dscn4847lo7.jpg

no tak

GTA IV on Pc

chyba że ty grałeś bez dysku tw i na TV CRT to się nie dziwię

dla mnie jest to hit roku, zwłaszcza ten silnik euphoria który został do realistyczności pokazany, grafika może nie aż taka jaką się spodziewałem ale trzyma poziom, animacje postaci, inteligencja policji która już coś robi, nowe pojazdy, o utworach muzycznych które dodają klimat tej grze i tam inne jeszcze

Nigdy nie będzie gry idealnej w 100% która nie zawierałaby jakiś wad

Mario jest idealne.

Ech, gratuluję błyskotliwości i polotu. Wyłącz peceta i idź lepiej na dwór to może niektóre żarty zrozumiesz.