Wredne GADU-miarka sie przebrała!

Prosze pomozcie mi bo juz mam dosc :?

Od popoludnia ludzie nie widza tego co do nich pisze :evil: :evil: :evil:

Ja dostaje wiadomosci ale moi znajomi NIE :evil:

Jak mozna zmienic serwer dla GADU bo juz amm tego dosyc :evil:

Prosze o szybka odpowiedz.

Mam stałe łącze z kablowki.

przeinstaluj gg - powinno pomóc

Tutaj masz - kliknij na GG Serwer Changer

To czemu jak wejde na AQQ to tez nie widac moich wiadomosci u znajomych ?? :? :? :?

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 19:27

Nie pomaga :? :? :?

Jak wejde na swoj drugi numer to dziala :?

Witam.

Poczytaj sobie o nowych filtrach antyspamowych w GG i nie wysyłaj obrazków w oknie rozmowy. Wysłanie kilku obrazków powoduje zablokowanie Twojego numeru na kilka godzin. Jest to chyba błąd w/w filtrów.

http://www.alternatywa.info/

Mirek dziekuwa :slight_smile:

Tak czy siak zglosilem to do tych “specjalistow” ze mi nie dziala.

czekam na jakas odp od nich :wink:

Mnie też już denerwuje GG, szkoda że z tlena korzysta tak mało osób. Najlepiej jakby wszysc przenieśli się z gg na alternatywne komunikatory :twisted:

Na alternatywne komunikatory ludzie przechodzą i będą przechodzić, ale co z tego? i tak korzytają z protokołu gg. I jak panowie z GG wyłączą server np. za wiadomości off-line, to niewazne czy się siedzi na, Tlenie, konnekcie, Spik-u czy AQQ i tak efekt będze ten sam.

Sam mam ten problem, wszystcy ludzie siędza na GG, boją się zainstalowac np. “Tlen-a bo ma za dużo opcji, bo niewiadomo co się gdzie robi” “bo gg jest proste i łatwe”

Bleeee, aż się niedobrze robi od takich bredni :stuck_out_tongue:

PS:

Może teraz kiedy po teście komputer świat - pierwsze miejsce ma Tlen a GG - 10, troszkę drgnie. :smiley: :smiley:

Najlepiej zrobć taką akcje na pół polski - każdy zwolennik tlena ustawia sobie opis http://www.tlen.pl --> kasujcie gg, instalujcie tlena :smiley:

karolzet

Ha ha :mrgreen: tak drastyczna opcja napewno by nie wyszła

Chyba dożyliśmy czasów “Rozpadu” Gadu - Gadu. Jak tak dalej pójdzie większość przejdzie na alternatywne komunikatory i inne sieci. :mrgreen:

Już nie raz słyszałem nawet na tym forum o takim wymachiwaniu szabelką (typowa mentalność Polaczka). A jak przyjdzie co do czego to siedzi cicho na :dupa: i dalej korzysta z GG.

Już dawno Gadu - Gadu powiedziałem bay bay :lol: Chodziło mi o to , że w końcu ci

Oby to nastąpiło jak najszybciej :x

Jedna emotka do tego pasuje: :hahaha:

Chociaż w tym przypadku alternatywy nie działają.

Bot Rozkład jazdy nie działa ,a Infobot jakoś funkcjonuje. :?