WRT54GL jako odbiornik i nadajnik WiFi

Dasz radę. Instrukcja jest bardzo jasna.

Dajesz “cd Pulpit” i jesteś na pulpicie, nie musisz wcale wrzucać tego firmware’a gdzieś do katalogów systemowych.

Udało się, sprzęt wymienili a funkel nówka :tancze:

Pozdrawiam.

WRT54GL wystarczyło wgrać interfejs, bo obsługa była tylko przez telnet :wink: też tak kiedyś miałem z tym routerem. Oddałem na gwarancji, zwrócili kasę, a za to kupiłem 2x tp-link WR543G z których jestem bardzo zadowolony :slight_smile:

OpenWRT ma tylko obsługę na początku, przez ssh/telnet a i tak teraz już integrują w firmware konfigurację przez WWW, Tomato i DD-WRT posiadają od razu panel zarządzania przez WWW(nawet demony do SSH i Telnetu trzeba uruchamiać i ustawić do nich hasło) i sonda na openlinksys.info także wskazuje, że większość konfiguruje router przez WWW, przez SSH/Telnet to jedynie jakieś już modyfikacje i zabawy z firmware się robi.

Nie powiesz mi chyba, że jak miga power to router chodzi jak powinien ? Może jedynie na OpenWRT jak zgasisz diody bo power nie da się zgasić tylko miga jak jest wyłączona dioda, na innych firmware’ach nie bawiłem się przez SSH za wiele, więc nie wiem jak tam jest, ale myślę, że też by się taka opcja w jakichś plikach znalazła.