Wru p2p ? Co i jak?

Tak jak w temacie, chciałem uruchomić ten program, ale widze ze trzeba za niego zaplacić za aktywacje 10 zł. Więc chciałem sie dowiedzieć czy rzeczywiście jest to taki “super” program p2p ? szybkie transfery i masa dobrych plików ?

http://komputery.katalogi.pl/WRU_P2P_-_ … 32548.html

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ dzieki :stuck_out_tongue:

Szkoda kasy bo to oszuści! Do tego teraz nie będziesz mógł tego usunąć z komputera.

Po cóż płacić za coś co jest za darmo? eMule :roll:

a tak przy temacie, to jest jakiś dobry program do ściagania filmów gier itp ? Nie chodzi mi tutaj o torrenty ale o cos innego. Kiedyś ściągałem z P2M, ale nie wiedziałem jak się uploaduje pliki ;/ Emule ? nie używałem nigdy :?

viewtopic.php?f=7&t=78184 tutaj masz pomoc w wyborze programów p2p. Ogółem to w p2p najczęściej są słabe transfery.

Co to jest WrU już wiecie

Nigdy z p2p nie kożystałem, a jeśli chcę coś ściągnąć to kożystam z rapidshare.com

Wpisz w google nazwe szukanego czegoś i dopisz rapidshare a znajdziesz całkiem sporo for internetowych na których są zamieszczone linki do czego dusza zapragnie.

Oczywiście trzeba się rejestrować na forach ale to nic nie kosztuje

Tak więc polecam linki do plików z rapidshare, megaupload, filefactory, netload i dziesiątek innych hostingów

Hah ja też to kiedyś pobrałem :smiley: Ale nie kupiłem xD A co do kolegi wyżej, wystarczy wpisać [rs] :wink:

Jak się nie trudno domyśleć, na rapidshare i podobnych jest bardzo dużo pirackich plików [-X