Wrzuta itp. wyłączają IE 8


(Tgrzebien) #1

Witam,

od niedawna mam taki problem, że strona wrzuta.pl i inne tego typu wywołują błąd krytyczny IE8. Na firefoxie nie działa playlista wrzuty, więc nie mogę teraz włączyć swojej playlisty... Czy ktoś wie w czym leży problem? Próbowałem odinstalować flasha i jave ale nic nie dało... Poradzicie coś? Dodam, że w IE tab w firefoxie tez się sypie program.


(Johny) #2

Spróbuj wyczyścić pamięć cache IE,pospisuj najpierw loginy i hasła jeśli nie chcesz ich zgubić,jakiś zły kawałek kodu może w niej siedzieć,może być jakiś robak w komputerze,zakłócający połączenie z netem.


(Tgrzebien) #3

wyczyszczone wszsytko co zwiazane z IE i dalej jest błąd

P.S. ogolnie korzystam z firefoxa ale wrzuta prawidlowo dziala tylko na ie... z tym ze teraz nawet glowna sie nie chce wlaczyc;/


(freedom) #4

Wrzuta powinna działać prawidłowo również na Firefoksie, jak i innych przeglądarkach. Raczej jakiś problem z Flashem masz, by to potwierdzić bądź wykluczyć, spróbuj na Google Chrome, który to posiada wbudowanego Flasha.

Jeśli nie chcesz instalować dodatkowego oprogramowania, może pobrać wersję przenośną:

http://portableapps.com/apps/internet/g ... e_portable


(Tgrzebien) #5

no na google chrome wrzuta dziala ale bardziej by mi zalezalo zeby jakos naprawic IE bo po co mi 3 przegladarki?


(freedom) #6

Google Chrome było tylko do sprawdzenia. Skoro działa bez problemów, najprawdopodobniej masz problem z Flashem.


(Tgrzebien) #7

po usunieciu flasha nie ma folderu X:\Windows\System32\Macromed\Flash\ wiec nie mam co wyczyscic a po zainstalowaniu ponownym flasha dalej to samo;/