Wrzuta nie działa na Win 8

Cześć

Mam nowy laptop Toshiba z Windows 8. Ale nie działa mi strona wrzuta.pl. Używam firefoksa, mam najnowszego flasha,javę. Nie działa wrzuta i na Firefoksie i na Internet Explorer. Mam wyłączony AD Block i antyvira Nortona i dalej nie działa. Pojawia się na 2 sekundy player na wrzuta a poźniej czarny ekran i napis. Pojawiają się następujące komunikaty:

Przepraszamy.

A network error caused the audio download to fail part-way.

Otwórz stronę główną »

Lub drugi:

Przepraszamy.

The audio could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported.

Otwórz stronę główną »

O CO TU CHODZI ??? Czy może to być firewall w Win 8 ? Jeśli to jak mam zmienić ustawienia ? Tylko proszę krok po kroku i w miarę normalnie piszcie wskazówki.

W domu mam jeszcze dwa inne komputery PC i laptopa z Windowsem XP i tu wrzuta.pl chodzi normanie i nie mam problemów. Wszystko sie otwiera i gra.

Dzięki i proszę o pomoc.

Z błędów wynika że nie wspiera formatu. Podejrzewam że jakieś kodeki , lub coś z systemem jest nie tak. Spróbój zainstalować google chrome. I tam looknij.

Jeżeli to nie to.

To poszukaj jakiejś innej piosenki.

Jeżeli nie to wgraj program : team viever zainstaluj do użytku niekomerycjnego i domowego

prześlij przy włączonym ip : sześć cyfry i hasło 4 cyfry na maila w tygodniu się zgadamy i postaram się ogarnać zdalnie ten problem może to tez wina wirósów. Jak widze norton . Aha czyli jasne . Norton psuje wszystko. Połączymy się zdalnie jakoś w tygodniu .

Czesc :wink:

Jak wspomnial kolega wyzej, mysle tez ze sa to kodeki, sproboj zainstalowac odpowiednie. U mnie na google chrome smiga wszystko ok. Nortona tez radzilbym zmienic i zainstalowac jakiegos innego antywirusa.

Pozdrawiam

Tutaj masz kodeki właściwe :

K - Lite Mega Codecs Pack 9.9.5 Tu masz full

http://storage.dobreprogramy.pl/multimedia/K-Lite_Codec_Pack_995_Mega(dobreprogramy.pl).exe

K - Lite Mega Codecs Pack 9.9.6 Aktualizację

http://www.majorgeeks.com/mg/getmirror/k_lite_codec_pack_update,1.html

Jak nie wiesz jak zainstalować to napisz to zrobię ci poradnik.

masz najprawdopodobniej flasblocka albo coś co blokuje flashe, też się pierniczyłem z tym i wyłączyłem go i śmiga na loozie,

także jakby co wyłączcie go i powinno być wszystko w normie