Wrzuta.pl - Czy legalnie?

Ten serwis jest w pełni legalny?

Można spokojnie załadować mp3?

Przecież są LEGALNE programy które potrafią ściągać dowolny plik z rozszerzeniem .mp3 ze strony www-mowa oczywiście o mp3 niekomercyjnych…

Ha, nawet nie trzeba mieć tego programu…

Podam przykład, oczywiście w pliku darmowym:

Ten link jest do ODSŁUCHANIA.

http://djtubis.wrzuta.pl/audio/ziF1tw5BYr/detektyw_inwektyw_-_trawka

Ten do ściągnięcia na HDD:

http://djtubis.wrzuta.pl/aud/file/ziF1tw5BYr/detektyw_inwektyw_-_trawka

Ja rozumiem-Ten plik jest free… Ale jak ktoś ściągnie coś płatnego?

Przecież administracja nie jest w stanie zobaczyć czy słuchamy, czy ściagamy na dysk.

BTW… Nie tylko taki sposób… Jeśli korzystasz z IE 7, to w ::C->Documents and Settings->|użytkownik|->Ustawienia lokalne->Temporary Internet Files->Content.IE5->i tam należy już szukać po katalogach:: zapisywane są owe mp3-trójki i pozostają one na dysku nawet po ponownym uruchomieniu komputera - są automatycznie zapisywane na dysk i można bez jakichkolwiek poroblemów je odsłuchać - i tym m.in powinni się zająć admini wrzuty - aby zabezpieczyć tą “lukę?”!!

zgadza sie wiele osób ściąga z serwisów tego typu nie darmowe utwory mp3

powinni to chyba trochę zabezpieczyć :shock:

Haha nie moge

A co do legalności to wątpię… zapewne w regulaminie jest, że nie można udostępniać nielegalnych mp3, ale nikt tego nie przestrzega… Ale interesuje mnie to, czy po przesłuchaniu (nawet przez przypadek) odpowiada się za posiadanie nielegalnego pliku?? W końcu zostaje on w tym całym syfie z IE 7 i zalega na dysku - a możemy o tym przecież nie wiedzieć…

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 19:43

Słyszałem to kiedyś :mrgreen: Dedektyw Inwektyw wymiata :wink:

Nom, mocne. :mrgreen:

Racja… W takich momentach to nawet NIEKTÓRYM p2p jest niepotrzebne…

Ale przykład braku zabezpieczeń idzie z góry - youtube… Tak samo - jego pliki zalegają w ::C->Documents and Settings->|użytkownik|->Ustawienia lokalne->Temporary Internet Files->Content.IE5->i tam należy już szukać po katalogach:: pod nazwami get_video[1] get_video[2] get_video[3] itd… wystarczy dodać rozszerzenie *.flv (get_video[1].flv) i odpalić (oczywiście należy mieć kodeki np . K-Lite Mega Codec Pack) - chodzi bez najmniejszego problemu… DO ZABEZPIECZENIA!!

Złączono Posta : 18.08.2007 (Sob) 19:52

Już o video google nie wspomne… - tak samo jak youtube…

VDownloader… Dlaczego nie zrobili nic z Taxi 4? Powinni to wykasować, tak samo 13 Dzielnica… Jest w TOp100 a admini tego nie widza.

DOKŁADNIE!! :evil:

To chore jest , niektórzy nawet nie wiedzą , że mają niechciane mp3 na dysku :smiley:

A widzisz… A później Ci wjadą na chatę i będzie przypał :x

W zasadzie tylko jednostki o tym wiedzą… :smiley:

He :smiley: Zrobią mi najazd na chatę i baj baj komputerku :stuck_out_tongue:

Eeee

chyba baj baj komputerku i kilka tys zł :mrgreen:

Za to że PRZESŁUCHAŁEŚ mp3 w legalnym serwisie…

I za to że ONA SAMA wgrała się na Twój HDD, ciul że w trudno dostępnym miejscu, i bez Twojej zgody, IMO jest. :stuck_out_tongue:

Fakt… Zostało to zrobione bez naszej wiedzy, jednak posiadamy kopię mp3 na dysku i koniec… Z drugiej strony, moglibyśmy trzymać tam swoje empetrójki (nielegalne z innego źródła) i powiedzielibyśmy, że nic o nich nie wiemy i ze są pewnie z wrzuty…

OGÓLNE TO WSZYSTKO JEST POWALONE I STRASZNIE NIEJASNE ;/

Ogólnie to powinni zamknąć wrzutę , i tak się wolno filmiki buforują , nie to co na dailymation :stuck_out_tongue:

Zamkną… Sami! Bo jest free, tylko że są duuże reklamy… :stuck_out_tongue:

Zresztą nie wiem, bo studiując ten temat to nic nie robimy umyślnie, nie ma żadnych prawnych konsekwencji z plików posiadanych na C>Document…>

->|użytkownik|->Ustawienia lokalne->Temporary Internet Files->

Ale tak pozyskane utwory mp3 są legalne ponieważ ściągając je nie udostępniacie ich nikomu,więc o co wy jęczycie ?

Cóż, o czymś trzeba… :stuck_out_tongue: