Wskażnik myszki nie mogę zmienić

Witam mam taki problem zainstalowałem sobie przeglądarkę IE8 oraz dodatek do sprawdzenia pisowni IE7PRO i zamiast strzałki kursora mam taką dłoń i to jest denerwujące nie mogę niczego zaznaczyć bo ta dłoń przesuwa mi stronę np:gdy chcę zaznaczyć tekst do wymazania za pomocą delete lub backspace jak się tego pozbyć? chciałbym mieć normalny kursor strzałkę podczas przeglądania stron internetowych dodam ze gdy ustawiam w opcjach"wskaźnik myszy" nadal ta dłoń występuje proszę o poradę

Dziękuję Pozdrawiam :slight_smile:

Hmm może IE8 + program do IE7 się gryzą ?

chyba nie bo wyłączałem ten program i dalej jest ta dłoń uniemożliwia mi ona zaznaczenie danego tekstu np nie wiem już jak to zrobić próbowałem już kilku rzeczy bez skutku :frowning:

Dodane 31 maja 2010, o 17:41

Wiem gdzie tkwi problem wlazłem w narzedzia w IE8 zarządzaj dodatkami tam jest takie coś jak drug and grab ale nie wiem jak to wyłaczyć bo automatycznie wyłacze się całe IEPro7 i brakuje mi sprawdzania pisowni w IE8 :? i nie wiem jak to zrobić

Dodane 31 maja 2010, o 19:41

zainstalowałem firefoxa bo nie szło pracować na IE8 temat do zamknięcia

Pozdrawiam

LOL! Dla mnie żadna nowość że jak się ma IE to nie idzie pracować :slight_smile: ale spoko :slight_smile: miłego używania liska :slight_smile:

Liska używałem od prawie zawsze :wink: ale pokusiło mnie,żeby wypróbować IE8 i muszę przyznać zły wybór nawet nie ma blokady reklam nie mówię już o sprawdzaniu pisowni :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :slight_smile: